Gmail

Створіть електронну пошту в Gmail™ та оцініть всі переваги співпраці з Google™.
Компанія Google має вбудовані сервіси на всі випадки життя. І поштовий клієнт не є винятком: вони зробили його найпопулярнішим інструментом у світі для ділової комунікації. І не тільки: люди встановлюють Gmail, щоб просто мати поштову скриньку, за допомогою якої можна проходити реєстрацію на сайтах.

Оскільки Google — власник операційної системи Android™, цей поштовий сервіс спочатку інтегрований практично у всі смартфони. Крім того, цей клієнт використовується і сам собою: наприклад, користувачами мобільних пристроїв на базі ОС iOS — iPhone і iPad.

Справа в тому, що це зручний у використанні і захищений від спаму сервіс: щодня ним користуються мільйони людей, щоб передавати один одному важливу інформацію.

Основні функції та переваги Gmail

 • Повідомлення в режимі реального часу: отримуйте сповіщення про нові повідомлення, щоб залишатися на зв’язку. Це зручно, якщо ваша робота пов’язана із постійним спілкуванням. Адже маючи на руках лише смартфон, ви завжди зможете побачити повідомлення та швидко дати відповідь співрозмовнику.
 • Можливість підключення кількох облікових записів: в одній програмі можна налаштувати спільну синхронізацію та отримувати сповіщення з усіх облікових записів. Ви можете створити окремі облікові записи для роботи, бізнесу та сім’ї.
 • Пошук, який працює у всій пошті. Якщо ви забули адресу потрібної людини, достатньо ввести її ім’я, і Gmail самостійно знайде ваше листування. Стосується це не лише імен та адрес, а й текстів самих повідомлень.
 • Можливість скасувати відправлення повідомлення: якщо ви щось написали неправильно, відправили лист і відразу помітили помилку, можна скасувати відправку. Це допоможе уникнути помилок, що бентежать.
 • Автоматичне сортування листів: всі вхідні сортуються та розміщуються у різних папках. Це допомагає уникнути плутанини і швидко знайти те, що вам потрібно.
 • Безкоштовне сховище на 15 ГБ: вам не потрібно видаляти старі та важливі листи, щоб звільнити місце для нових повідомлень. Цієї кількості місця вистачить на кілька тисяч повідомлень.

Крім стандартних адрес, до Gmail можна додати й облікові записи сторонніх поштових сервісів. Наприклад – Outlook.com, одні з найпопулярніших на території СНД. Це зручно, якщо ви використовуєте різні поштові скриньки.

Ще одна корисна функція — можливість ознайомитись із вмістом листа прямо у робочій зоні листування.

Якщо вам не доводилося працювати з електронною поштою і для вас це новий досвід, скористайтесь інструкцією як створити електронну пошту:

 • Виберіть поштовий сервіс, наприклад Gmail, Microsoft Outlook
 • Встановіть мобільний додаток
 • На сайті або в мобільному додатку пройдіть реєстрацію (створіть обліковий запис). Для цього:
 1. Натисніть Створити обліковий запис або Реєстрація
 2. Вкажіть Ім’я та Прізвище, дату народження та стать
 3. Придумайте Ім’я користувача, це і буде ваш e-mail. Наприклад: Ivanov.Ivan. Повна адреса електронної пошти після реєстрації буде виглядати так [email protected]. Для входу до своєї поштової скриньки його потрібно буде використовувати для авторизації.
 4. Вкажіть пароль для облікового запису
 5. Вкажіть та підтвердить номер мобільного телефону

Встановіть Gmail на смартфон із Play Market або App Store, і особисто відчуйте всі переваги від використання. Завантажити програму можна перейшовши за посиланням. Продуктивної роботи!

App Store   Google Play Market

Інструкції Gmail

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange