Лента віджетів — все найнеобхідніше в одному місці

«Лента віджетів» — мобільний додаток від компанії Xiaomi, який використовується як панель швидкого доступу до необхідних функцій. Вам не потрібно шукати їх у додатках або в нетрях меню – все знаходиться під рукою.
Цей застосунок встановлений на мобільні пристрої від Xiaomi, але також його можна встановити на інші смартфони та планшети під керуванням операційної системи Android.

Розміщуйте власний набір ярликів для швидкого доступу до потрібних функцій: нотатки, картки з важливою інформацією, цікаві матеріали з Інтернету. Завантажити «Стрічка віджетів» від Xiaomi можна безкоштовно.

Особливості додатку Стрічка віджетів

Усі ярлики під рукою

Часто використовуєте певні додатки? Перенесіть популярні функції на панель швидкого доступу, щоб усе було в одному місці. Сюди можна винести функцію очищення популярних месенджерів, наприклад.

Також працюють шорткати – «швидкі функції». В один клік за допомогою їх можна запустити асистент від Google, очистити кеш програм, запустити вбудований клінер, додати подію в календар або відсканувати QR-код.

Блок із рекомендаціями

В панелі також виводяться рекомендації ігор та програм, які можуть бути вам цікавими. Подивіться, можливо так знайдеться щось для вас!

Встановити «Лента віджетів» від Xiaomi потрібно для того, щоб на одному екрані мати швидкий доступ до найпопулярніших функцій вашого смартфона в один клік.

Актуальні статті та новини

Читайте новини зі всього світу, просто дивлюся на рядок новин. Вони оновлюються щодня, тому ви завжди будете знати важливі події, які відбуваються в різних галузях: від економіки до спорту.

Швидкі записки

Створіть нотатку в один дотик: просто почніть вводити текст у відповідному полі. Це швидко та зручно: не потрібно відкривати додатковий додаток, все можна зробити дуже швидко.

Додаткові інструменти

Тут є такі цікаві функції, як очищення кешу месенджерів, виправлення помилок у системі, сканування безпеки та інші функції. Знову ж таки, це зручно, тому що зазвичай ці функції заховані в нетрях технічних додатків оболонки MIUI, а тут все на увазі.
Щоб скачати «Лента віджетів» від Xiaomi безкоштовно з офіційного джерела Play Market, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія додатку, яка автоматично оновлюватиметься після встановлення.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange