Сканер QR та штрих-кодів

Сканер QR та штрих-кодів це зручний додаток, який зчитує зашифровану інформацію з QR та штрих-кодів. Ви заходите в додаток, направляєте камеру на код, а застосунок в цей момент розшифровує дані. Це зручно, тому що ви отримуєте доступ до сайтів, перебуваючи будь-де.Навіщо потрібні QR-коди?

Пояснимо на прикладі. Ви стоїте у черзі на касі, щоб розплатитися за покупки. На стійці поряд бачите рекламний плакат. На ньому написано, що за QR-кодом можна дізнатися подробиці актуальної акції. Включаєте сканер, він сканує код і відразу переходить на сайт з подробицями акції. Або замість переходу на сайт можна зашифрувати посилання на автоматичне завантаження застосунку, наприклад.

Так як телефон у всіх зараз під рукою, а часу на споживання інформації мало, простіше зашифрувати її. Люди, які зацікавляться, дістануть телефон і в два кліки отримують подробиці рекламної пропозиції.

Зручність застосунку Сканер QR та штрих-кодів

Відкрийте додаток та помістіть код у квадрат на екрані. Додаток самостійно розшифрує інформацію. Не потрібно фотографувати, збільшувати чи проводити інші операції.

Після розшифровки користувачеві будуть надані варіанти опцій роботи з декодованою інформацією: перейти на сайт, завантажити додаток і т.д.

Застосунок працює навіть у темряві, але під час запуску потрібно увімкнути ліхтарик на смартфоні. Це можна зробити, натиснувши на піктограму сонця у верхньому куті сканера.

Економія

На багатьох продуктах та товарах є QR-коди. Відсканувавши їх, ви отримуєте детальнішу інформацію на сайті виробника. Щоб отримати більше інформації про товар, і не чекати на консультанта, відскануйте код на упаковці.

За допомогою застосунку можна порівнювати ціни на товари в різних магазинах. Ви заощадите гроші, якщо дізнаєтесь, де можна купити дешевше.
Оновити або завантажити сканер QR та штрих-кодів з Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

 

Secured By miniOrange