Cake: Англійська мова

“Cake: Англійська мова” – мобільний додаток для безкоштовного вивчення англійської мови. Щодня у вашій стрічці з’являтимуться нові фрази та слова, які використовують люди по всьому світу. Забавні відео з діалогами дозволяють швидше та ефективніше запам’ятовувати стійкі вирази, а також популярні фрази.
Ви переглядаєте відео, а трохи нижче паралельно мови героїв з’являється текст англійською та його переклад російською. Також тут можна записувати свою промову, щоб оцінювати правильно вимови, та вивчати англійську з персональним віртуальним тренером.

Завантажити Cake: Англійська мова можна безкоштовно – за використання функцій не потрібно доплачувати.

Переваги вивчення мови з додатком Cake

Навчання на прикладі реальних ситуацій

Фрази з реального життя носіїв мови взяті із YouTube роликів. Ви зможете освоїти одну тему з найпопулярнішими виразами, просто дивлячись відео.

Хочете швидко покращити розмовну англійську, і допускати менше помилок у мові? Тоді ця програма точно для вас! Окрім відео з носіями мови, тут є ролики, в яких дві особи імітують діалоги з носія.

На головній сторінці програми є дві вкладки: «Сьогодні» та «Підписки». У першому розділі розміщено актуальну інформацію: відео, граматичні конструкції, «Діалог дня», про яке ми згадали вище та набір корисних фраз для різних ситуацій.

Встановити додаток «Cake: Англійська мова» потрібно для того, щоб переглядати швидкі практичні уроки та піднімати свій рівень англійської щодня.

Підписки на улюблені теми

Вивчайте лише те, що вам подобається. У додатку можна передплатити улюблену тему, щоб система рекомендувала відповідні відео. Таким чином ви зможете вивчати нові слова та фрази щодня, і це не набридатиме.

Налаштування відео уроків

Коли ви включаєте відео, в нижній частині екрана з’являється вікно з субтитрами англійською та рідною вам мовою. Тут також можна налаштувати їхнє відображення, і повтори основної фрази, яка вивчається в цьому уроці.

Прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити додаткові вправи, які допоможуть закріпити матеріал і відео.

Оцінюйте свою мову за допомогою вбудованого перекладача, практикуйтеся у перегляді відео з носіями та покращуйте свої знання щодня!
Щоб завантажити “Cake: Англійська мова” безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange