Google Keep — нотатки та списки

Коли сервіс Google Keep™ тільки з’явився, він вразив перших користувачів лаконічністю та зручністю використання. Але розробники на цьому не зупинилися і продовжили роботу над додатком. Як результат, з’явилося багато можливостей, які допомагають ефективно планувати час та керувати завданнями. Завантажити Google Keep можна безкоштовно на Play Маркеті.Як працювати з Google Keep?

Перейдіть за посиланням нижче, щоб скачати Google Keep на смартфон. Зайдіть до нього, щоб авторизуватись. Система автоматично запропонує використовувати Google-аккаунт, який прив’язаний до вашого смартфону. Після цього облікові записи об’єднаються.

Використовуйте кольорові нотатки

Ваші нотатки можна помітити різними кольорами. На перший погляд, це може здатися простою іграшкою. Але насправді це важливий інструмент для особистої ефективності. Швидко глянувши на екран смартфона ви швидко знайдете потрібне завдання.

Помічайте різні тематики своїми квітами, щоби з першого погляду знайти важливі справи.

Додати нагадування

Можна помітити як місце на карті, і час. Це зручно, якщо вам потрібно зайти в господарський магазин на шляху додому, але ви втомилися. Проходячи повз, Google Keep автоматично нагадає вам про подію.

Диктуйте нотатки на ходу

Якщо вам незручно набирати текст на клавіатурі або зайняті руки, використовуйте голосове введення. В результаті виходить майже ідеальний текст, який не потрібно редагувати. Це найшвидший і найзручніший спосіб записати ваші думки на ходу.

Нотатки від руки

Намалюйте текст пальцем. Тут немає просунутого графічного редактора, але базових потреб функцій додатку вистачає. Можна малювати пензлем, ручкою, фломастером, а також використовувати гумку для видалення малюнка.

Додайте відсканований текст до нотатки

Читаєте книгу і хочете додати важливу думку, щоб вона була поруч із вами? Просто відскануйте текст, а Google Keep розпізнає його та додасть до нотатки.

Обговорюйте ідеї разом із іншими людьми

Нотатками можна ділитися та спільно редагувати їх. Зручно для повсякденної роботи і обговорення ідей, що раптом прийшли в голову.

Незважаючи на кількість функцій, користуватися застосунком приємно: вона швидко відкриває, не підгальмовує та ідеально працює навіть на старих пристроях. Можна також конвертувати нотатку в документ Google Docs™.
Завантажуйте мобільний додаток «Google Keep — нотатки та списки» безкоштовно за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange