Joy Launcher

Joy Launcher – це безкоштовний лаунчер для смартфонів та планшетів на базі Андроїд. Він відрізняється від більш відомих лончерів зовнішнім виглядом та наявністю унікальних функцій. Давайте розглянемо їх детальніше.Основні функції Джой Лаунчер

  • Різні можливості для кастомізації пристрою: віджети, теми, іконки та шпалери
  • Віджети, які дають корисну інформацію про найголовніше: погода, курс валют, доступ до швидких нотаток, «розумне» прискорення роботи смартфона та інші функції
  • Захист конфіденційних даних за допомогою вбудованого блокування програм

Збільшення швидкості роботи

Корисна функція – прискорення смартфона. Вона працює в парі з надбудовою, яка заощаджує заряд акумулятора. Ми рекомендуємо завантажити Joy Launcher тільки заради цієї функції, тому що вона справді працює.

За рахунок відключення непотрібних програм та процесів, заряд батареї витрачається повільніше, а сам пристрій працює швидше.

Захист додатків

Від несанкціонованого доступу до ваших даних. Ви приховуєте програми з робочого столу, де використовуються важливі особисті дані. Наприклад, інтернет-банкінг або робоче листування в месенджері.

Завдяки цій функції ви захистите дані, які ніхто не повинен бачити.

Галерея тем

Освіжіть ваш пристрій, завантаживши відповідну тему. Їх кілька сотень – вибирайте те, що вам до вподоби. Доповнюйте теми фоном для робочого столу та підлаштовуйте під себе іконки.

«Розумний» центр

Завантажити Joy Launcher потрібно для того, щоб спростити використання смартфона. Вбудований додаток Smart Center включає:

  • Віджет погоди
  • Калькулятор
  • Курси обміну валют
  • Нотатки
  • Обране (документи та посилання)

На домашньому екрані проведіть пальцем вліво, щоб отримати доступ до «розумного» центру. Не потрібно витрачати час на пошук потрібних програм у телефоні — ви маєте доступ до них в один клік.

Розробники додали ці програми на екран швидкого доступу, тому що вони є найпопулярнішими у користувачів Джой Лаунчер.

Швидкий пошук інформації

Проведіть пальцем знизу вгору, щоб відкрити панель пошуку. Тут ви можете ввести ключове слово, щоб знайти потрібну програму або контакт у вашому смартфоні. Працює та пошук в Інтернеті.

Також тут відображаються найпопулярніші новини вашого району. Будьте в курсі всього, що відбувається довкола вас.

Центр з темами

Змінюйте зовнішній вигляд смартфона, отримавши доступ до колекції тем. У цій панелі ви можете переглянути всі доступні теми та шпалери.

Встановити Joy Launcher можна безкоштовно. Перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити утиліту.

Як правильно налаштувати додаток?

Після встановлення додатку потрібно його зробити лончером за замовчуванням. Є два варіанта:

  • Запустити програму та система сама запропонує зробити Джой Лаунчером програмою для запуску за замовчуванням
  • Перейти в налаштування смартфона і підтвердити зміну лончера.

Після цього бажано перезавантажити смартфон, щоб зміни набули чинності. Після перезавантаження можна налаштовувати зовнішній вигляд робочих столів.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange