Notifly

Notifly — мобільний додаток, який показує на екран мобільного пристрою потрібні повідомлення, а також дає можливість відповідати на них, не згортаючи поточну активний додаток.
Давайте опишемо користь від цього сервісу на прикладі життєвої ситуації. У месенджер надходить повідомлення, але ви зараз займаєтеся переглядом ролика на Ютубі. Перемикатися незручно, тому що відтворення перерветься. Тут на допомогу і приходить ця утиліта: всі повідомлення, що надходять, будуть показуватися в окремому спливаючому вікні, і там можна відразу написати відповідь, не заходячи в сам месенджер.

Завантажити Notifly можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Переваги додатку Notifly

Швидкі відповіді

Для того, щоб відповісти на повідомлення, необов’язково заходити до месенджера. Ви можете натиснути на віконце, в якому з’явиться СМС, ввести відповідь і відправити його в один клік.

Зручний дизайн

У додатку використовується зручний матеріал-дизайн, який не дратує, і не містить зайвих елементів. На маленькому вікні, яке з’явиться після отримання повідомлення, відразу доступні всі функції в один клік:

  • Час та контакт відправника
  • Назва додаток, з якого надійшло повідомлення
  • Поле для швидкої відповіді
  • Швидкі налаштування та кнопка видалення повідомлення

Встановити Notifly потрібно для того, щоб заощадити час на перемиканнях між додатками. Також це зручно: можна працювати в одному застосунку не виходити з нього, щоб відповісти на СМС у месенджері.

Можливість кастомізації

Зовнішній вигляд вікна сповіщень можна налаштувати окремо для кожного застосунку. Вибирайте колір і розмір віконця, що сподобався, в два кліки — зробити це можна в меню налаштувань.

Проект працює без реклами, тому ви можете не турбуватись, що вона з’явиться на екрані. Все, що ви побачите — лише ваші повідомлення із підключених додатків та мессенджерів.

Технічні особливості

Додаток завжди працює у фоновому режимі, але практично не споживає заряд акумулятора. Ви легко освоїте управління утилітою: тут лише кілька основних налаштувань, у яких не потрібно довго розумітися.

Ваше завдання — вказати, які програми потрібно підключити, щоб сповіщення виводилося на екран. Після включення всі нові СМС будуть приходити в «міхур», де ви і зможете відповідати на них.
Завантажити Notifly безкоштовно на ваш смартфон або планшет з офіційного джерела Play Market можна за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange