Google Асистент

Google Асистент — мобільний додаток від однойменної компанії, яка допомагає користувачеві виконувати різні завдання за допомогою смартфона. Ви можете стежити за своїм розкладом, вирішувати повсякденні завдання, шукати інформацію в пошуковій мережі голосовими запитами тощо.
Все, що потрібно для старту роботи, – сказати “Окей, Google”. Ця фраза активує асистента, якщо ваш смартфон працює на ОС Android. Якщо ваш смартфон працює під управлінням iOS, то вам потрібно завантажити Google Асистент окремо.

Основні функції додаткуGoogle Асистент

Керуйте голосом

Додаток дозволяє включати музику та відео за допомогою голосових команд. Можна шукати потрібну музику, включати улюблені треки, зупиняти або перемотувати їх. Голосом також можна регулювати гучність. Наприклад, досить сказати: “встанови гучність на 5”.

Залишайтеся на зв’язку

Ви можете попросити Асистента надіслати повідомлення або зателефонувати контакту з вашого записника. Ще одна зручна функція – надсилання повідомлення певному контакту.

Наприклад, можна сказати: «Напиши Олені: «Їду додому, скоро буду» і помічник відправить повідомлення контакту. Головне — точно пам’ятати, як у вас підписано ту чи іншу людину, щоб не помилитися з адресатом.

Встановити Асистент Google можна безкоштовно — всі функції також безкоштовні і не вимагають оплати.

Використовуйте особистого помічника

Протягом дня можна користуватися програмою, щоб пам’ятати про всі завдання. Ви можете попросити нагадати про зустріч або іншу подію, яка запланована у календарі.

За допомогою асистента можна створити нотатку, встановити таймер, налаштувати будильник або виконати іншу дію. Це зручно, тому що не потрібно брати в руки смартфон, щоб зробити якусь просту дію, наприклад додати до нотаток список покупок.

Отримуйте потрібну інформацію

Використовуйте голосовий пошук Google, щоб завжди дізнаватися відповіді на запитання. Запитуйте прогноз погоди, новини, дізнавайтесь рахунок матчу улюбленої футбольної команди, перекладайте незнайомі слова та виконуйте інші дії.

Знайти будь-яку інформацію можна за кілька секунд: просто озвучте свій запит і помічник знайде потрібну інформацію.
Щоб завантажити Google Асистент з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом. Якщо ж на вашому пристрої вже є помічник, то його можна використовувати без встановлення цього застосунку.

App Store   Google Play Market

Secured By miniOrange