CM Launcher 3D

CM Launcher 3D – це мобільний лаунчер, який дозволяє настроїти зовнішній вигляд робочого столу смартфона або планшета. Він трохи «важить», працює швидко та не завантажує оперативну пам’ять.
Його фішка – плавна робота, трохи схожа на операційну систему iOS. На Google Play має рейтинг 4.5 зірки. По-перше, це сам собою класний результат. А по-друге, цей рейтинг вищий, ніж у більшості конкурентів.

Основні функції CM Launcher 3D

  • Безліч візуальних налаштувань. У додатку доступно більше 10 000 3D тем для встановлення. Також є окремі теми для налаштування зовнішнього вигляду контактів, живі шпалери та купа іконок додатків.
  • Блокування програм. Убезпечте свою особисту інформацію, захистивши її від сторонніх людей. Навіть якщо ваш телефон візьмуть до рук, то без вашого пароля або відбитка пальця не зможуть відкрити галерею, менеджери або повідомлення.
  • Завантажити CM Launcher 3D потрібно, щоб використовувати найпопулярніші функції: розумне сортування програм, прискорення смартфона, швидкий пошук.
  • Тривимірна анімація. Незважаючи на це, інтерфейс працює швидко та без лагів навіть на бюджетних пристроях.

Автоматизація роботи

При першому запуску він сам визначає, що потрібно зробити. Він «зрозуміє» призначення всіх ваших програм, і розсортує їх у папках. Якщо ж такий варіант вам не підходить, то просто відключіть розумне сортування в налаштуваннях лончера.

3D двигун

Це лаунчер, у якому вперше застосували у всіх темах об’ємний зовнішній вигляд. Працювати з ним цікаво: на вибір доступно більше 10 000 тем – ви можете міняти їх хоч щодня.

Інтерфейс

Усередині є купа функцій, що полегшують роботу зі смартфоном. Налаштуйте папки, віджети, анімації перегортання робочих столів тощо.

Захист конфіденційних даних

Тепер не потрібно root-права, щоб закрити доступ до програми. Ви можете не турбуватися про збереження інформації, навіть якщо телефон потрапить в руки іншим людям.

Програми повністю ховаються з робочого столу. Щоб показати їх, потрібно провести пальцем по екрану. Як саме це зробити, вам покаже програму.

Рекомендуємо завантажити CM Launcher 3D, якщо ви використовуєте смартфон для ділових листування.

Віртуальний помічник

Тут убудований помічник від компанії Microsoft. І ось із чим він може вам допомогти:

  • Працює голосове введення. Просто скажіть, що потрібно знайти в інтернеті. Новини, статті, рецепти для приготування їжі та ін.
  • Ви отримуєте пуш-повідомлення з головними подіями вашого району. Помічник порадить найкращі кафе та ресторани, розповість про новини та допоможе побудувати маршрут.

Щоб ця функція працювала, потрібно включити дозволи доступу до вашого місця розташування та інших технічних нюансів.

Що кажуть користувачі?

Здебільшого всім подобається те, як працює лончер. Після встановлення ви перестаєте відчувати незручності при використанні смартфона – програма компенсує відсутність деяких функцій із заводу.
Щоб інсталювати CM Launcher 3D безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange