Pixel Launcher

Pixel Launcher – це новий лаунчер для мобільних пристроїв на базі Android™. Одна з найбажаніших оболонок серед користувачів таких смартфонів – це функціонал чистого Android. Google Pixel Launcher ще недавно був ексклюзивом: його можна було побачити лише в однойменних пристроях Google™.
Тепер стильну оболонку від флагмана компанії можна встановити на ваш пристрій. На відміну від конкурентів — інших лончерів, це не перевантажено зайвими функціями.

У ньому немає химерності, кілька сотень тим чи шпалер. Його фішка в іншому: у лаконічності та зручності. Налаштувавши зовнішній вигляд робочого столу, ви не захочете змін. Справа в тому, що зовні вона виглядає просто, але стильно. Та й функцій тут більше, ніж достатньо. І це підкуповує.

Завантажити Pixel Launcher можна навіть якщо у вас стоїть якийсь інший лаунчер, який вам дуже подобається. Просто встановіть Піксель Лаунчер та спробуйте, наскільки він зручний.

Функції Pixel Launcher

Головний робочий стіл

  • На ньому знаходиться віджет з годинником та погодою. Натиснувши на нього, ви зайдете в календар або детальніший прогноз погоди.
  • Внизу екрана є стандартний рядок пошуку Google. Зазвичай вона знаходиться в інших смартфонах зверху.
  • Над нею розташовані закріплені іконки. Вони відображаються на кожному робочому столі. Це зручно, тому що ви можете отримати доступ до вибраних програм з будь-якого місця на смартфоні.
  • Якщо згорнути, відкриється повне меню. Якщо ж пальнути вниз, то з’явиться шторка.
  • Тут також доступна класична стрічка новин Google. Щоб отримати доступ до неї, потрібно свайпнути вправо.
  • Доступна зміна форми ікон, але чомусь працює це не з усіма додатками.

Максимальна схожість з оригінальним лаунчером

Тут не вистачає лише живих шпалер та повністю зафарбованих кнопок навігації. В іншому, встановивши цей лончер на свій пристрій, ви не знайдете відмінностей від оригінальної версії.

Ідеальний вибір для прагматиків

Хтось потребує строкатої оболонки, а для когось важливі функції, які можна активувати в один клік.

І лончер від Пікселя є саме таким: стильним, але при цьому простим та зручним.

Наприклад, відразу після встановлення, програма готова до використання. Не потрібно налаштовувати нічого – все працює так, як треба. Але комусь може здатися, що на робочому столі надто порожньо. А це означає, що саме час розмістити іконки та віджети так, як вам зручно.

За замовчуванням використовується сітка програм розміром 4х5. Це стандарт, який у компанії Google вважають ідеальним. Але оскільки ідеали у кожного свої, деяким це може не сподобатися, тому що розмір сітки не можна змінити.

Завантажити Pixel Launcher можна безкоштовно. Щоб завантажити його на пристрій, перейдіть за посиланням нижче. Після встановлення потрібно задати в налаштуваннях, щоб саме він був лаунчером за умовчанням. Потім перезавантажте пристрій, щоб завершити налаштування.
Встановити Pixel Launcher можна на смартфони з версією Android вище 5.0.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange