Microsoft OneNote

Microsoft OneNote — мобільний додаток, в якому можна створювати та впорядковувати нотатки. Підходить для того, щоб швидко записати ідею, що раптово прийшла, накидати план дій, описати якийсь процес або просто займатися творчістю.
Ваш особистий цифровий записник — це найточніше визначення функцій додатку. Завантажити Microsoft OneNot можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою Android чи iOS.

Переваги використання Microsoft OneNote

Свобода творчості

Висловлюйте свої думки так, як зручно. Можна набирати текст, малювати від руки на сенсорному екрані, а також додавати в нотатки зображення та скріншоти.

Цей застосунок більше нагадує паперову записну книгу, ніж цифровий блокнот. Ви можете легко вести нотатки та присвоювати їм категорії. Це зручно, тому що можна створити кілька розділів, щоб швидко орієнтуватися у них. Використовуйте мітки, щоб швидко знаходити матеріали на потрібну тему — так можна заощадити трохи часу.

Командна робота

У разі потреби можна ділитися записами з іншими користувачами. Є можливість не лише перегляду, а й редагування записів. Використовуйте програму на мозкових штурмах, командних зборах та інших заходах, пов’язаних із спільною роботою.

Можна працювати над записом разом із колегою – нотатка буде доступна на різних пристроях. Потрібно лише дати доступ іншій людині, щоб креативити, обговорювати ідеї і відразу записувати їх.

Тому рекомендуємо завантажити Microsoft OneNot і спробувати самостійно наскільки зручно користуватися таким цифровим блокнотом.

Навчайтеся ще продуктивніше

Створюйте швидкі нотатки під час навчання. Записуючи інформацію, вона запам’ятовується швидше, тому не втрачайте можливості покращити якість навчання.

Створюйте малюнки з мозкового штурму, упорядковуйте записи та ділитеся ними з іншими людьми.

Функція миттєвих нотаток

На екрані пристрою можна закріпити піктограму OneNote. Він завжди буде доступний, тому ви зможете в будь-який момент швидко записати свою думку. Навіть коли читаєте інформацію у браузері чи відповідаєте на дзвінок. Спробуйте це дійсно зручно!
Щоб інсталювати Microsoft OneNot, перейдіть на офіційне джерело Play Market або App Store за посиланням нижче. Тут є офіційна, а головне — актуальна версія додатку, який постійно оновлюється.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange