Google Crowdsource

Google Crowdsource — мобільний додаток, в якому можна відповідати на різні питання від команди Google, і отримувати за це досягнення, піктограми та бонуси. Програма створена для того, щоб звичайні користувачі допомагали покращувати послуги компанії, які користуються мільйони людей по всьому світу.
Ви зможете самостійно брати участь у тестуванні та покращенні різних сервісів, які використовуються у вашому регіоні. Наприклад, розпізнавати рукописний текст з клавіатури Gboard, визначати, що зображено на знімках і т.д.

Виконуючи прості, але цікаві завдання, ви можете допомогти в розробці нових функцій для Карт, Клавіатури, Google Фото та інших сервісів. Завантажити Google Crowdsource можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою Android.

Особливості додатку Crowdsource

Ви особисто покращуєте алгоритми обробки зображень та тексту. Наприклад, вам можу надати кілька варіантів перекладу однієї фрази. Ваше завдання – вибрати найбільш підходящий варіант, з погляду смислів.

Основні завдання від розробників

  • Вибір правильного перекладу тексту із запропонованих варіантів.
  • Перевірка рукописного тексту. Вам будуть показуватись картинки, а ваше завдання – підтвердити або спростувати розшифровку. Якщо система запропонує неправильний варіант, ви зможете самостійно запровадити коректний текст.
  • Розпізнавати емоції. У запропонованому тексті потрібно буде встановити, які емоції передає автор. Зауважте емоційні відтінки: нейтральний, позитивний або негативний тон.
  • Режим тестування штучного інтелекту. Вам потрібно буде наводити камеру смартфона або планшета на різні об’єкти, а ІІ намагатиметься вгадати, що він бачить перед собою. Після відповіді, вам потрібно буде підтвердити або спростувати його припущення.

Встановити Google Crowdsource можна для того, щоб скоротити час та допомогти покращити сервіси, якими багато людей користуються щодня.

Нагороди за допомогу

На жаль, зараз немає якихось матеріальних заохочень з боку Гугла. З іншого боку, компанія пропонує заохочення як спілкування з іншими тестувальниками, співробітниками самої компанії Google. Також вас згадуватимуть у спеціальних каналах у соціальних мережах.
Щоб завантажити Google Crowdsource з офіційного джерела Play Market або App Store безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче. Установка доступна на пристрої з Android вище версії 5.0.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange