Read Along by Google: A fun reading app

“Read Along by Google: A fun reading app” – мобільний додаток для дітей, які навчаються читати. Батько може встановити його на свій смартфон або планшет з операційною системою Андроїд і займатися разом з дитиною.
Оскільки під час всесвітньої пандемії більшість шкіл закриті, діти набагато менше займаються уроками. Сім’ї у всьому світі шукають способи, як допомогти дитині розвиватися у потрібному темпі. Одне з рішень, що допомагає дитині вчитися читати, — це додаток.

Завантажити “Read Along by Google: A fun reading app” можна безкоштовно. Зараз сервіс знаходиться на стадії раннього доступу, тому всередині ви знайдете лише 9 мов, включаючи основну — англійську мову. Згодом розробники обіцяють додати підтримку інших мовних версій.

Як це працює?

У додатку є віртуальний друг — штучний інтелект, який перетворює мовлення дитини на текст, і перевіряє, наскільки той правильно вимовляє слова та фрази. У процесі помічник дає підказки щодо того, як правильно вимовляти слова.

Що залучає дітей?

Основне це контент, який постійно поповнюється. У міру проходження практики діти отримують нагороди та бонуси, що мотивує їх продовжувати навчання.

Немає російської, у чому тоді користь?

Так як у додатку ще немає російської мови, то його можна використовувати як навчальний симулятор англійської мови. Звичайно, вам доведеться проводити час із дитиною, щоб допомагати їй вчитися. Але користь додатку у цьому, що він гейміфікує процес навчання.

Таким чином, вже з перших класів школи, як тільки у розкладі у вашої дитини з’явиться англійська мова, ви можете завантажити “Read Along by Google: A fun reading app” та використовувати її як ігровий симулятор вивчення англійської мови.

Безпека та робота без інтернету

У додатку немає покупок або реклами. Сервіс працює без підключення до інтернету: це означає, що дані не передаватимуться третім особам. Коли дитина читає текст, штучний інтелект аналізує його у реальному часі та повністю в автономному режимі.

Вам навіть не потрібно заходити на свій обліковий запис — застосунок працює без авторизації користувача. Тільки рідко рекомендуємо все-таки включати Wi-Fi, щоб завантажувати нові історії.
Щоб встановити “Read Along by Google: A fun reading app” безкоштовно з офіційного джерела Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange