Google Рукописне введення

Google Рукописне введення — мобільна клавіатура для смартфонів та планшетів з операційною системою Android. Її особливість у тому, що вона дозволяє записувати від руки будь-який текст. Далі він розпізнається системою і трансформується у звичайний текст. Таким чином, ви можете робити начерки текстів, нотаток або іншої текстової інформації більш ніж на 100 мовах світу.
Писати можна як друкованими, так і великими літерами – клавіатура розпізнає будь-який вид вашого почерку. Можна використовувати палець або стілус, якщо ваш пристрій комплектується таким аксесуаром.

Завантажити Google Рукописне введення можна на мобільні пристрої безкоштовно. За використання програми плата також відсутня.

Переваги ручного введення тексту

Зручніше, ніж набирати текст на звичайній клавіатурі

Якщо ви звикли писати багато від руки, то вводити текст на сенсорній клавіатурі, напевно, не найзручніше заняття. Але що робити, якщо потрібно набрати багато тексту, а під рукою лише мобільний пристрій? Правильно, використовувати клавіатуру з ручним введенням.

Тут вам буде зручно накидати велику кількість тексту у ручному режимі: утиліта миттєво розпізнає те, що ви пишете. І для цього необов’язково мати ідеальний почерк: штучний інтелект розрізняє майже будь-які зображення.

Підходить людям із поганим почерком

Вважаєте, що у вас поганий почерк? Для ручного введення це не має значення. У налаштуваннях можна включити опцію «Надсилання зразків почерку в Google», і поступово додаток буде розпізнавати ваш почерк все краще і краще.

Швидкість роботи

Деякі користувачі пишуть, що текст відображається надто повільно чи швидко. Але насправді тут немає проблеми: швидкість відображення тексту можна регулювати в налаштуваннях програми.

Рекомендуємо встановити Google Рукописне введення для того, щоб робити нотатки, писати довгі тексти або просто малювати – утиліта навіть вміє розпізнавати популярні смайлики!

Режим «Хмара»

Розпізнавання тексту може відбуватися не тільки на вашому пристрої, але й на серверах Google. У цьому випадку точність буде вищою, але необхідне підключення до стабільного та швидкісного інтернету. Вибрати той чи інший варіант можна при натисканні на кнопку «Хмара» у робочій області.
Щоб завантажити Google Рукописне введення безкоштовно з офіційного джерела Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їх логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange