Gboard — Google Клавіатура

Gboard ™ — це застосунок для введення тексту на мобільному пристрої. Спочатку це була Клавіатура Google, а після великого програмного оновлення їй змінили назву. Додали нові функції та можливості для швидкого введення тексту – тепер це одна з найкращих клавіатур.
Вона встановлена на більшості смартфонів та планшетів з операційною системою Android™. Також її можна завантажити окремо для пристроїв на базі ОС iOS. Щоб клавіатура завжди була оновленою, потрібно дозволити автооновлення у Плей Маркеті.

Основні функції Gboard

  • Вводячи текст, ви можете відразу шукати інформацію в інтернеті через вбудований Google Пошук.
  • Безперервне введення свайпом – проводьте пальцем від букви до букви, набираючи текст. Це зручно, коли ви набираєте повідомлення на ходу однією рукою. Щоб не «цілитися» в невеликі літери, просто керуйте пальцем, складаючи слова.
  • Якщо у вас немає можливості навіть вводити текст свайпом, використовуйте голосове введення.
  • Для рукописного введення доступна підтримка понад 100 мов. Спочатку встановлюється мова вашого пристрою, а решту можна завантажити руками.
  • Завантажити Gboard (Гугл Клавіатуру) можна, щоб шукати потрібну інформацію прямо при наборі повідомлення. Ділитись результатами пошуку можна тут же.
  • Щоб виразити емоції, використовуйте GIF-анімації та емодзи. Їх можна шукати та ділитися ними із співрозмовниками.
  • Автоматичне виправлення помилок і помилок — програма пропонує коректне написання слів, якщо ви випадково припустилися помилки. Ця функція працює всіма мовами. Якщо ви часто використовуєте певні слова, програма запам’ятовує їх та пропонує вставити автоматично.
  • Перекладач — Перекладайте слова під час набору тексту.

Введення тексту на Gboard

Найзручніша функція – це свайп. Вперше цей вид набору з’явився в клавіатурі Swype, але у Google ™ це вийшло набагато краще. Іноді функція спотикається, вводячи неправильне слово. Але найчастіше це відбувається, якщо у вас невеликий екран, де складно потрапити пальцем по конкретній букві.

Завантажити Gboard (Гугл Клавіатуру) можна і заради зручної функції голосового введення. Якщо руки дуже зайняті, то може допомогти вам, щоб ви змогли поспілкуватися з співрозмовником.

Доступ до розділових знаків теж зручний. Потрібно просто затиснути точку внизу екрана та відкриється вікно з популярними символами. А щоб поставити кому, не потрібно включати цифрову розкладку – це зручно.

Емодзі

Використовуйте улюблені смайли, отримавши доступ до них в один клік. Вони розділені за категоріями, а також можна знайти емодзі за допомогою функції пошуку за назвою. Введіть емоцію та клавіатура покаже відповідний смайл.

Тут же знаходяться і GIF-анімації – вони миттєво підвантажуються з Інтернету.

Вбудований пошук

Можна надіслати картинку, сайт або новину в один клік. Не потрібно окремо заходити до браузера, шукати інформацію та копіювати посилання для відправки.
Вам потрібно лише встановити Gboard (Гугл Клавіатуру), натиснути на піктограму пошуку, ввести запит та поділитися ним прямо у чаті.

App Store   Google Play Market

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange