Google Currents

Google Currents – мобільний додаток для пристроїв на базі ОС Android та iOS, за допомогою якого можна спілкуватися з колегами по роботі поза робочим часом. По суті, цей застосунок є продовженням корпоративного продукту G Suite (Google+).
Соцмережа для корпоративного використання – це місце, яке поєднує колег, матеріали та інші важливі об’єкти в компанії. Цю нову соцмережу представили у 2019 році, і вона є частиною платних пакетів G Suite.

Тут можна спілкуватися з колегами, призначати завдання, писати загальнодоступні нотатки, регулювати пріоритетність завдань тощо. Наприклад, якщо завдання призначив керівник відділу, вона виділятиметься, щоб усі учасники побачили її.

Завантажити Google Currents можна безкоштовно, а подальше використання вимагає наявності корпоративного тарифного плану G Suite.

Переваги додатку Currents

Спілкування в одному місці

Ви можете ділитися будь-якими видами документів, обмінюватися ідеями, а також обговорювати важливі справи не поштою або окремими чатами, а в одному корпоративному інструменті.

Це зручно, тому що вам не потрібно кілька разів перемикатися між різними додатками — всі ділові функції доступні в одному сервісі.

Створюйте групи

Ви можете створювати окремі чати з колегами з відділів, інтересів або інших факторів, що об’єднують. Для цього і варто встановити Google Currents: зручно, коли структурована інформація.

Підписка на актуальне

 

Кожен користувач може підписуватись на теги або цілі гілки, щоб вчасно отримувати оновлення з потрібного відділу. Колись хтось розповість про важливу інформацію, повідомлення отримають усі учасники гілки. Це зручно, тому що дозволяє легко стежити за новинами та оновленнями інших відділів.

Записи у стрічці від керівництва компанії позначені кольором та виділені: таким чином їх неможливо пропустити. Такий формат спілкування зручний для великих компаній, які працюють віддалено, або мають великі офіси на кілька десятків людей.

Забули, як називається тема чи дискусія? Використовуйте пошук Google, щоб швидко знайти потрібний вміст.
Цей додаток  доступний лише для користувачів тарифних планів G Suite. Завантажити Google Currents можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче. А щоб отримати доступ до функцій, вам потрібно залогінитись у додатку як корпоративний користувач. Рекомендуємо уточнити запитання у вашого адміністратора!

App Store    Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їх логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange