YouTube Дітям

YouTube Дітям — це мобільний додаток від відеосервісу YouTube, створений спеціально для дітей.
Якщо вашій дитині ще немає 13 років, то ви можете створити їй дитячий обліковий запис. Він буде захищений від «дорослого» YouTube та інших сервісів компанії. Коли йому виповниться 13 років, він сам зможе керувати своїм обліковим записом, вибираючи, якими сайтами та сервісами Google користуватися.

Все, що потрібно знати про YouTube Дітям

Тут зібрані пізнавальні та розважальні відео для дітей. Дивитись їх можна усією родиною. Основна функція – «Батьківський контроль». Вона допомагає стежити за тим, який контент дивляться діти та керувати застосунком.

Основні функції

  • Управління контентом.

У Ютубі є алгоритм, який сам знаходить відповідні для перегляду ролики. Решта, що не підпадає під критерій сімейного перегляду, ніколи не з’явиться в додатку. Отже, ви можете не турбуватися за те, що ваша дитина побачить соціально неприйнятний ролик. Якщо ви випадково знайде таке відео, одразу надішліть скаргу.

  • Відео для найменших.

Тут є ролики, які збираються із спеціально створених каналів для дітей віком до трьох років. Завантажити YouTube Дітям варто тільки заради цієї функції, тому що вона реально працює: діти дивляться рекомендований контент із захопленням.

  • Контент для дітей різного віку

При налаштуванні програми вкажіть вік вашої дитини. Це допоможе сервісу точніше рекомендувати ролики, щоб вони збігалися з інтересами вашої дитини.

  • Батьківський контроль.

Ви можете вимкнути функцію пошуку, щоб дитина дивилася лише рекомендований контент YouTube. Також ви можете контролювати, як саме він використовує програму і що дивиться.

Додаткові функції

  • Обмеження за часом – можна встановити таймер, щоб ваша дитина не дивилася ролики занадто довго. Після того, як час вийде, з’явиться відповідний напис на екрані, а додаток заблокується.
  • Перегляд на різних пристроях — Ви можете переглядати відео на смартфоні, планшеті або Smart TV на Android™.

Завантажити YouTube Дітям безкоштовно можна, перейшовши за посиланням під цим текстом.

Що всередині YouTube Дітям?

Тут немає реклами, що спливає, і настирливих рекомендацій з «хайповими» дорослими відео. Мінімалістичний інтерфейс з великими, «дитячими» іконками – найкраще рішення для навігації всередині додатку.

Для перегляду доступні лише добрі ролики без соціально неприйнятного контенту. На тлі грає легка, приємна музика – для дитини саме те.

У додатку є своєрідне меню:

  1. Шоу.
  2. Музика.
  3. Освіта.
  4. Дослідження.

У кожному розділі зібрані ролики з різних дитячих каналів. Відповідно, дитина може не тільки дивитися програми, що розважають, але й навчатися фундаментальним знанням. Якщо вже й проводити час у Ютубі, то тільки з користю.
Встановити YouTube Дітям можна безкоштовно з Play Market або App Store. Перейдіть за посиланням нижче, і встановити його на ваш пристрій. Відразу ж виставте необхідні налаштування батьківського контролю, а потім віддавайте смартфон або планшет дитині.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange