Google Фото

Google Фото – це додаток для мобільних пристроїв, що працюють на операційних системах iOS та Android. З його допомогою ви можете завантажувати фотографії та відеоролики у необмеженій кількості у сховище.
Максимальна роздільна здатність фотографій повинна бути 16 мегапікселів, а відео – 1080pHD. Всі завантажені матеріали будуть доступні з будь-якого пристрою: смартфона, планшета і навіть ПК.

Вони автоматично завантажуються в сховище, якщо ви прив’яжете до нього пристрій. Після завантаження матеріал сортується за датою та стає доступним для пошуку.

Не турбуйтеся про те, що місце на телефоні закінчиться – тепер у вас є безмежний диск.

Завантажити Google Фото можна на пристрій, якщо ця програма не встановлена ​​за замовчуванням.

Основні переваги Google Фото

  • Відеоролики та фотографії завантажуються у високій якості. Так, додаток їх все одно трохи стискає. Але це зроблено для того, щоб у вас була безмежна кількість контенту. Все це доступно з будь-якого пристрою, який має вихід в Інтернет.
  • Якщо у вас на смартфоні залишилися фотки, вже завантажені в Google Фото, ви можете видалити їх. Це заощаджує місце і дозволяє зберігати під рукою важливішу інформацію, якщо кількість пам’яті недостатня.
  • На основі ваших фотографій, Google автоматично створює колажі та анімаційні фільми. Також він бере деякі картинки та обробляє їх. Це також можна робити вручну, використовуючи вбудовані засоби покращення зображень.
  • Фотками та відео зручно ділитися прямо у додатку. Вам потрібно лише ввести адресу електронної пошти людини, і вона отримає доступ до ваших зображень.
  • Можна встановити Google Фото, щоб редагувати зображення. В один дотик можна застосувати один із 14 фільтрів або провести інше налаштування: освітлення, колір, контраст або віньєтку.

Цікаві функції

Пошук за ключовим словом

Ви можете ввести слово “квітка”, наприклад, і програма знайде всі ваші фотки, де є квіти. Ця функція працює на основі штучного інтелекту та швидко знаходить потрібні фотографії. Для пошуку навіть не потрібно підписувати зображення.

Синхронізація

Вперше встановивши програму, вам потрібно буде зробити фотографію. Після цього програма синхронізує дані з вашим обліковим записом та внутрішньою пам’яттю пристрою.

Спогади

Автоматичне створення колажів із вашими старими фотографіями обов’язково підніме настрій. Тому не соромтеся сфотографувати зворушливі моменти з життя – пізніше вони ще нагадають про себе.

Зручна навігація

Завантажений контент розміщується у хронологічному порядку. Якщо у вас багато картинок і відео за кілька років, то знайти потрібний матеріал все одно легко. У жестовому управлінні є повзунок: він допомагає швидко прокрутити інформацію за місяцями чи роками.Сортування

Завантажити Google Фото з Play Market або App Store варто заради однієї функції сортування. Програма самостійно сортує ваші зображення за місцями та об’єктами, де вони були зроблені. Це зручно, якщо вам потрібно вибрати найкращу фотографію з одного місця.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange