Google

Google ™ – це мобільний додаток від однойменної компанії. Він встановлений на всі смартфони з операційною системою Android™. Сервіси Google Play – це набір додатків для мобільних пристроїв, які реалізують додаткові можливості.
Встановивши цей застосунок, ви отримуєте комплекс функцій в одному місці. Воно не потребує спеціальних налаштувань: всі функції пов’язані між собою та налаштовуються автоматично.

Чим частіше ви користуєтеся цим додатком, тим краще вона працює. Воно підбирає для вас індивідуальний контент, а також виконує найпопулярніші функції.

Корисні для користувача функції Google

Установити сервіси Google можна також на пристрої з ОС iOS. Це допоможе вам залишатися в курсі важливих подій та швидко знаходити відповіді на запитання.

  • Синхронізація особистих даних. Додаток прив’яжеться до вашого облікового запису в Google і синхронізується з історією пошуку, Google Maps ™ і т.д.
  • Можна створити резервну копію даних на Google Диску. Якщо дані випадково зітруться, ви зможете їх відновити.
  • Прив’язавши пристрій через додаток Google, ви отримуєте доступ до всіх ігор і додатків в магазині Play Market.

Зручна робота з інформацією

  • Швидко знаходите потрібну інформацію: в один клік ви можете дізнатися про найближчі кафе, магазини та розважальні центри. Також можна використовувати голосове керування – це зручно, якщо у вас зайняті руки.
  • Завантажити Google додаток потрібно, щоб отримувати корисні пуш-сповіщення. Прогноз погоди, наявність пробок у вашому місті, вихід цікавих статей на теми, що вас цікавлять.
  • Застосунок працює навіть з нестабільним Інтернет-з’єднанням. Якщо зв’язок під час пошуку інформація перервалася, послуги продовжать пошук автоматично, коли з’явиться зв’язок.
  • Ви отримуватимете персональні рекомендації — це зручно, якщо ви стежите за світовими новинами чи іншими темами. Сервіс рекомендує вам добірки цікавих новин, які стосуються вашого хобі: спорту, світу кіно, музики чи техніки.

Google пошук

Знайти інформацію можна за один клік. Також ви можете налаштувати голосове керування та керувати додатком голосом.

Знаходити нові ідеї можна у будь-якому місці, де є доступ до Інтернету. Просто скажіть: “Окей, Гугл: знайди …” і продовжуєте фразу, кажучи, що саме вам потрібно визначити.

Ця функція також інтегрована у клавіатуру Gboard. Набираючи текст, ви відразу можете знайти потрібну інформацію, не залишаючи застосунок.

Встановити Google на пристрої з операційною системою iOS потрібно для додаткової зручності. Наприклад, у браузері Safari. Прямо в ньому ви можете ділитися сторінками з Google, а також шукати інформацію по темі, що вас цікавить.

Перегляньте інформацію глибше, використовуючи розбивку на категорії. Спорт, кінематограф, розваги поблизу, графік роботи улюблених кафе та магазинів.

Чим частіше ви користуєтесь додатком – тим краще воно працює. Штучний інтелект збирає інформацію про ваші часті запити та уподобання. В результаті ви отримуєте персональну видачу.
Завантажити Google застосунок на телефон можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Secured By miniOrange