Google Family Link (для батьків)

“Google Family Link (для батьків)” – мобільний додаток від Google з функціями батьківського контролю. З його допомогою ви можете допомогти своїй дитині безпечно та грамотно користуватися її смартфоном або планшетом.
Створіть баланс між іграми, навчанням та відпочинком. У додатку можна створити персональний обліковий запис для дитини, а потім налаштувати параметри доступу до різних сервісів. Сервіс для дітей, яким ще немає 13 років.

Розділяти акаунти батьків та дитини обов’язково. Не можна, щоб у нього на смартфоні використовувався ваш обліковий запис Google тільки для того, щоб дивитися YouTube. Дитина може втратити телефон (або його вкрадуть), а сторонні матимуть доступ до ваших даних.

Щоб уникнути подібної ситуації, рекомендуємо скачати Google Family Link (для батьків) на смартфон або планшет під керуванням операційних систем iOS або Android.

Переваги застосунку Google Family Link

Безпека

Слідкуйте, чим саме дитина користується у своєму мобільному пристрої. У системі Family Link ви можете переглядати звіти про програми, які найчастіше використовуються. Ви побачите, скільки часу він проводить у тих чи інших програмах. Ця інформація є корисною для коригування графіка. У додатку є звіти за різні часові рамки: день, тиждень або місяць.

Захистіть малюка від непотрібного контенту та покупок за ваш рахунок. Якщо він захоче щось купити на Google Play або на іншому сайті, на ваш пристрій прийде повідомлення. Також ви зможете заблокувати небажаний сервіс або програму, щоб дитина не мала до неї доступу.

Корисні додатки

Встановлюйте лише ті додатки, які дійсно будуть корисні для розвитку та дозвілля. Тут є перелік рекомендованих програм, який складали викладачі. Вибирайте навички, які будуть цікаві та корисні вашому малюку.

Контроль часу використання смартфона

Контролюйте, скільки часу на день дитина може проводити у різних додатках та сервісах. Можна встановити “Google Family Link (для батьків)”, щоб встановити тимчасові обмеження.

Також можна віддалено заблокувати пристрій, коли дитині потрібно відволіктися від смартфона або планшета, щоб переключити увагу на іншу справу.

Розташування дитини

Якщо ваша дитина носить смартфон або планшет із собою, ви завжди зможете побачити, де вона знаходиться. Відкрийте застосунок Family Link і подивіться, де знаходиться ваша дитина прямо зараз.
Щоб завантажити «Google Family Link (для батьків)» безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче і завантажте додаток з офіційного джерела Play Market або App Store

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange