Банк Власний Рахунок

Банк Власний Рахунок – це цифровий банк компанії Fozzy Group. Пластикові картки банк випускає лише з урахуванням платіжної системи Mastercard. Отримати її можна як у мобільному додатку, так і на касі в будь-якому супермаркеті “Сільпо”. У додатку ви можете оформити віртуальну карту або замовити пластикову та отримати її у відділенні Justin.
Встановити мобільний додаток Банк Власний Рахунок ви можете на мобільний пристрій під керівництвом Android або iOS.

Переваги додатку Банк Власний Рахунок

Функціональність

Банк Власний Рахунок має базову функціональність. У додатку ви зможете переглядати свій баланс та витрати, здійснювати миттєві перекази між банківськими картками. Також ви отримаєте доступ до електронного гаманця Masterpass.

Крім того, оплачувати комунальні послуги, тв або поповнити мобільний рахунок ви зможете без нарахування комісії. Ваш кредитний ліміт становитиме до 100 000 гривень терміном до 12 місяців. Поповнювати свою карту ви можете прямо на касі, в будь-якому магазині “Сільпо”.

Плюшки для клієнтів

Звичайно ж, банк подбав про своїх клієнтів і ввів систему заохочень. Наприклад, у додатку є можливість відкрити рахунок “Назбиратус”. Завдяки йому можна отримати до 7% річних на решту ваших коштів. Зняти їх ви можете будь-якої миті, без втрати відсотків.

Якщо клієнт банку є користувачем програми лояльності “Власний Рахунок”, то бали, які ви накопичите через програму лояльності та БВР, будуть автоматично синхронізуватися. Система нарахування балів виглядає так:

  • Одна гривня дорівнює одному бонусному балу.
  • За покупку в магазині Сільпо/Le Silpo, вам буде нараховано вдвічі більше балів.
  • Якщо ж ви здійсните покупку в shop.silpo.ua та resto.silpo.ua, тоді вам буде нараховано втричі більше балів.

Щомісяця ваші бали будуть переводитись у бонуси. Кожні 100 балів = 1 гривня. Витратити їх ви зможете у будь-якому магазині Сільпо/Le Silpo. Для того щоб вам нараховувалося більше бонусів, в момент оплати покупки вам потрібно відсканувати QR-код у додатку банку або штрих-код на пластиковій картці.
Оформити картку та почати користуватися бонусною системою дуже просто. Спробуйте прямо зараз, завантаживши Банк Власний Рахунок із офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange