Shafa.ua — одяг, взуття та аксесуари

«Shafa.ua — одяг, взуття та аксесуари» — мобільний додаток, в якому можна купити чи продати будь-які брендові речі онлайн. Сервіс допомагає знайти речі на ваш запит: для цього використовується кілька десятків категорій, і сотні підкатегорій.
«Одягайся стильно, витрачай менше» – це девіз додатку. Щодня на майданчик надходять нові товари, серед яких ви точно зможете підібрати річ під себе. А найголовніше — ви можете не лише купувати, а й продавати свої товари.

Для цього потрібно скачати «Shafa.ua — одяг, взуття та аксесуари» на ваш мобільний пристрій, і пройти нескладну процедуру реєстрації та підтвердження облікового запису.

Переваги застосунку Shafa.ua

Унікальний асортимент

Щодня перевірені продавці додають на майданчик близько 30 000 товарів, більша частина яких відсутні в інших інтернет-магазинах. Тут можна знайти унікальні речі як від відомих на весь світ виробників, так і крафтових студій.

В наявності є велика кількість категорій:

  • Жіночий, чоловічий та дитячий одяг
  • Взуття та аксесуари
  • Косметика та догляд за собою
  • Текстиль для дому

Зручний пошук та перегляд товарів

Щоб знайти цікаву для вас річ, можна використовувати систему фільтрів, які допомагають вибрати стан речі, розмір, колір, вартість та інші параметри. Кожен товар має реальні фотографії та детальний опис від продавця — тут немає «котів у мішку», ви завжди бачите, що купуєте.

Система відгуків допоможе вибрати товар у перевіреного продавця, і заразом подивитися, як інші люди оцінюють ваш вибір. Будьте впевнені у своїй покупці!

Завантажити «Shafa.ua — одяг, взуття та аксесуари» можна на смартфон або планшет з операційними системами Android та iOS.

Знижки та розпродажі на Shafa.ua

Щодня на майданчику з’являються знижки, акції та розпродаж від перевірених продавців. Можна додати товари, що цікавлять вас, в «Вибрані», і періодично переглядати їх, щоб купити за вигідною ціною.

Бажаєте заробляти на продажу одягу?

На Шафа це легко! Пройдіть верифікацію особистості та додавайте потрібну кількість товарів. Пропонуйте покупцям як нові, так і вживані речі — на сервісі потрібні обидві категорії. Використовуйте “Безпечну угоду”, щоб відправити товар тільки після оплати покупцем.
Встановити «Shafa.ua — одяг, взуття та аксесуари» можна безкоштовно з Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче, вибравши платформу (iOS чи Android)

App Store   Google Play Market

Купуйте товари та отримуйте Кешбек от LetyShops

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange