Fishka: Бонуси, знижки, акції, заправки, паливо

«Fishka» – це програма лояльності, яка об’єднала більше шести мільйонів користувачів. Після отримання картки лояльності від «Fishka» ви накопичуватимете на ній бали, які можна отримати здійснюючи покупки в магазинах-партнерах. Ці бали ви зможете використовувати на додаткову знижку до покупки або обміняти на цінні призи.
Додаток включає більше 30 основних партнерів, з якими ви зможете накопичити бали в більш ніж 2000 фізичних магазинах. Також накопичити бонуси ви можете у 150 інтернет-магазинах «Fishka Online».

Встановити додаток «Fishka: Бонуси, знижки, акції, заправки, паливо» ви можете абсолютно безкоштовно. Надалі вам також не доведеться нічого платити, всі функції будуть доступні вам без будь-яких обмежень.

Переваги застосунку Fishka

Персональні знижки

За допомогою додатку «Fishka» ви зможете отримати додаткові знижки на паливо, отримувати знижки від партнерів та отримувати 15% кешбеку за допомогою програми «Fishka Online» за покупку в онлайн-магазинах.

Аналітика

Після авторизації у додатку, за допомогою вашого мобільного номера, вам буде відкрито розділ аналітика. Тут ви можете переглянути всю інформацію про ваші бали, коли вони були нараховані/списані, скільки їх зараз на вашому рахунку.

Все онлайн

Завантаживши «Fishka», ви зможете без проблем переглядати карту, на якій відмічені магазини партнерів, зберігати всі карти лояльності в одному «кардхолдері» від «Fishka». Користувачі зможуть переглянути каталог винагороди, який також знаходиться всередині програми.

У цьому каталозі ви зможете вибрати собі бажану винагороду та відзначити її як свою мету. У цьому ж розділі ви зможете простежити, скільки бонусів на цю мету ви накопичили і скільки її ще залишилося.

Fishka Pay

Це доповнення від основної програми «Фішка». За допомогою Fishka Pay, ви можете безконтактно сплатити паливо та іншу продукцію АЗС абсолютно без черги. Для цього було розроблено сервіс OKKO PAY, який дозволить вам здійснити оплату через телефон.

Також за допомогою Fishka Pay можна нараховувати/списувати бонусні бали через QR-коди; переказувати кошти своїм близьким або жертвувати бонуси на благодійність.
Ви можете скачати додаток «Fishka: Бонуси, знижки, акції, заправки, паливо» на мобільний пристрій, під керівництвом ОС Android або iOS. Користуватися “фішкою” дуже просто і вигідно. Спробуйте прямо зараз, перейшовши на посилання нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange