Кашалот — аукціони одягу та взуття для всієї родини

«Кашалот — аукціони одягу та взуття для всієї родини» — це мобільний додаток для пристроїв на базі Android, в якому можна продавати та купувати різні товари: одяг, взуття, господарське приладдя та інше.
Є два типи користувачів: покупці та продавці. Схема роботи додатку проста: продавець публікує свій товар у потрібній категорії, а покупець або відразу купує товар, або робить крокову ставку у гривні. Тут використовується принцип аукціону: хто більше заплатить, того й річ.

Особливості «Кашалот – аукціони одягу та взуття для всієї родини»

Не переплачуйте – беріть участь в аукціоні

Рекомендуємо скачати «Кашалот — аукціони одягу та взуття для всієї родини», щоб не переплачувати продавцям за одяг, взуття чи інші товари, а торгуватися та купувати за найвигіднішою ціною.

На цьому майданчику є два варіанти купівлі товару:

  • Ви купуєте лот одразу за ту ціну, яку визначили продавець. Зазвичай вона в 1.5-2 рази вища, ніж стартова ціна аукціону.
  • Ви берете участь в аукціоні, поступово піднімаючи ціну лота. Коли продавець буде згоден на запропоновані умови, вам прийде повідомлення про виграний аукціон.

Щоб заощадити гроші на покупках, піднімайте ціну лота потроху. Можливо, саме вам пощастить і продавець погодиться віддати товар за запропоновану вами вартість.

Продавайте те, що довго не можете продати

За допомогою системи лотів, в цій програмі можна швидко продавати товари, які ви не можете продати на інших майданчиках. За рахунок того, що тут спочатку ціни нижчі, ніж на інших ресурсах, здається, що ви менше зароблятимете. Але за рахунок вищого попиту ви зможете продати більше своїх товарів.

Достойна альтернатива іншим сервісам з продажу

Встановити «Кашалот — аукціони одягу та взуття для всієї родини» можна для того, щоб заощадити гроші на покупках одягу та взуття. Це дві найпопулярніші категорії товарів, у яких є безліч пропозицій від різних продавців.

Залишайте ставки і отримуйте миттєві повідомлення про свої лоти, якщо ставка перемогла на аукціоні. Також ви можете створити список вибраних товарів, щоб самостійно відстежувати зміни.
Завантажити мобільний додаток «Кашалот — аукціони одягу та взуття для всієї родини» можна безкоштовно на пристрої з Android — перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange