Kabanchik.ua – замовлення послуг

«Kabanchik.ua – замовлення послуг» – це онлайн майданчик, на якому ви зможете знайти спеціалістів для вирішення побутових та бізнес завдань. У цьому додатку ви можете замовити послугу та знайти спеціаліста, який виконає ваше завдання.
На даний момент “Кабанчик” може запропонувати виконання понад 800 категорій послуг. Наразі працювати з «Kabanchik.ua – замовлення послуг» можна більш ніж у 70 населених пунктах України і це ще не межа! Команда фахівців постійно зростає, тому зростає і географія «Kabanchik.ua»

Завантажити додаток «Kabanchik.ua – замовлення послуг» ви можете абсолютно безкоштовно. Розміщення замовлень та весь функціонал доступний користувачам без оплати.

Чому варто встановити «Kabanchik.ua – замовлення послуг»

Можливості

У додатку ви можете замовити більш ніж вісімсот категорій послуг. Не сумнівайтеся, кожне замовлення обов’язково знайдеться свій майстер. Основними категоріями є:

  • Логістика. Цим розділом користуються люди, які переїжджають, коли вам потрібно перевезти великогабаритні меблі тощо.
  • Будівельно-ремонтні роботи. Назва розділу говорить сама за себе. Ви можете сюди звернутись і якщо вам потрібно щось побудувати, і коли просто потрібно укласти плитку у квартирі.
  • Біржа Фріланс. Потрібні послуги копірайтера чи веб-дизайнера? Звертайтеся в цей розділ і вибирайте відповідного кандидата на ваше завдання.

Це лише три категорії, а вже скільки завдань можна вирішити. Встановлюйте «Kabanchik.ua – замовлення послуг» на свій смартфон і всі ваші завдання обов’язково будуть вирішені.

Вільний доступ до інформації

Ви завжди зможете отримати інформацію про того чи іншого фахівця. Будьте впевнені, ви зможете дізнатися будь-які дані про виконавця просто переглянувши його профіль. Ви зможете побачити його рейтинг та переглянути відгуки інших замовників про спеціаліста, який вас зацікавив.

Гарантії

Які гарантії ви отримаєте, встановивши «Kabanchik.ua – замовлення послуг»? Усі зареєстровані спеціалісти на майданчику обов’язково проходять перевірку паспортних даних. Усі замовлення на сервісі надійно застраховані.

А що щодо оплати? Оплата проходитиме безпосередньо через сайт. Ви перераховуєте гроші в так званий сейф, а звідти оплата перераховується фахівцеві за фактом виконання роботи. Якщо ж щось піде не так, гроші гарантовано повернутися на ваш рахунок.
Де б ви не знаходилися, все що знадобиться для замовлення послуги ця програма та стабільне підключення до інтернет-мережі. Встановити додаток «Kabanchik.ua – замовлення послуг» ви можете на пристрій під керівництвом iOS або Android з офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange