LeBoutique

«LeBoutique» – це мобільний додаток, що виконує функцію інтернет-магазину. Тут можна  купити брендовий одяг та взуття, а також придбати аксесуари до вашого образу за дуже вигідною ціною. «LeBoutique» є одним із найбільших модних майданчиків в Україні.
Більше одного мільйона користувачів вже активно користуються цією програмою і дізнаються плюси легкого та вигідного онлайн-шопінгу.

Встановити «LeBoutique» ви можете безкоштовно. На цій платформі ви гарантовано знайдете речі, в яких ви зможете почуватися максимально комфортно.

Переваги додатку LeBoutique

Можливість керувати всіма процесами

Після встановлення застосунку «LeBoutique» кожен зареєстрований користувач отримає можливість:

  • Перевірити статус замовлення.
  • Вибирати вид оплати та доставки.
  • Відстежувати місцезнаходження посилки.

Доставка від «LeBoutique» діє по всій території України. Доставлять ваше замовлення протягом 1-3 днів. Якщо замовлений товар вам не підійшов, повернути його можна протягом 14-ти днів.

Топові бренди

Інтернет магазин LeBoutique займається продажем оригінальних речей від всесвітньо визнаних брендів. У додатку ви зможете підібрати потрібний елемент гардеробу від сорока тисяч брендів з усього світу. А для того, щоб купити таку річ за вигідною ціною, варто встановити додаток LeBoutique.

Безліч товарів для всієї родини

У каталозі LeBoutique ви знайдете не тільки одяг або аксесуари. Ви можете порадувати свою дитину, подарувавши їй нову іграшку або ж зайнятися створенням домашнього затишку.

Тепер не потрібно ходити по всіх магазинах у місті або витрачати час переглядаючи асортименти на десятках інших сайтів. Завдяки платформі «LeBoutique», ви за лічені хвилини знайдете те, що шукали.

А для того, щоб оптимізувати цей процес, розробники створили пошукову систему на сайті та додали до неї безліч фільтрів, які допоможуть знайти конкретний товар.

Ще більше можливостей

Всі користувачі LeBoutique мають доступ до закритих розпродажів, де ви можете купити брендові речі зі знижкою більше 90%. За всі досконалі покупки ви отримуватимете бонуси, якими потім зможете сплатити замовлення.

Тільки зареєстровані в додатку користувачі зможуть отримати доступ до щоденних акцій на 10 хвилин раніше від інших покупців. А якщо ви повністю оплатите замовлення, зроблене через додаток, то отримаєте безкоштовну доставку.
Здійснювати покупки в інтернет-магазинах вигідно та просто. У цьому ви можете переконатися самі, завантаживши LeBoutique на мобільний телефон під керівництвом iOS або Android. Зробити це ви можете за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange