Watsons Ukraine

«Watsons Ukraine» – це мобільний додаток від однойменної мережі магазинів «Watsons». Додаток надасть вам доступ до безлічі засобів, призначених для догляду за здоров’ям та красою. Головним завданням магазину є турбота про те, щоб ви чудово виглядали і чудово себе почували.
Завдяки додатку ви зможете переглядати та купувати товари найпопулярніших та якісних брендів не виходячи зі свого будинку. Купуйте все, що вам потрібно всього в кілька кліків. Спробуйте встановити «Watsons Ukraine» на свій смартфон і переконайтеся, що користуватися цією програмою дуже просто!

Можливості з додатком «Watsons Ukraine»

Великий асортимент

У каталозі застосунку ви гарантовано знайдете те, що шукали. «Watsons Ukraine» продає кошти по догляду за собою та своїм здоров’ям від найпопулярніших брендів. В асортименті магазину є:

  • Товари для догляду за шкірою
  • Декоративна косметика
  • Парфумерія
  • Засоби для догляду за волоссям
  • Чоловіча лінія засобів

Для того, щоб полегшити користувачеві пошук необхідного товару, у додатку було розроблено унікальну пошукову систему, яку доповнюють безліч фільтрів.

Наприклад, ви шукаєте крем для обличчя. Ви можете знайти його за назвою або вибрати у списку фільтрів бренд який вам потрібен. Далі виберіть тип вашої шкіри та функції які має виконати крем, а також ціновий діапазон. Далі додаток автоматично підбере товари, які підходять до вашого запиту. Це займе всього кілька секунд часу, що дуже зручно, чи не так?

Доставка

Магазин «Watsons Ukraine» пропонує доставку замовлення прямо до ваших дверей. Просто уявіть, що ви зробили замовлення, а за ним не потрібно йти на пошту. І це справді так, адже кур’єр доставить ваше замовлення, де б ви не знаходилися.

Програма лояльності

Магазин пропонує кожному покупцю стати учасником Watsons Club. Ця програма пропонує вам накопичувати бонусні бали за ваші покупки у мережі магазинів «Watsons».

Використати бали ви зможете як у фізичному магазині, так і онлайн. Ще однією перевагою «Watsons Ukraine» є те, що не обов’язково носити пластикову картку. Просто зайдіть у додаток і відскануйте штрих-код коли розплачуватиметеся на касі магазину.

Інші функції додатку

Крім того, що ви тепер зможете купувати необхідні товари не виходячи з дому, у додатку ви зможете дізнатись розташування найближчого до вас магазину. В особистому кабінеті ви часто зможете знайти персональні пропозиції та знижки, які недоступні іншим користувачам. Також в особистому кабінеті ви зможете стежити за балансом на дисконтній карті.
Користуватися цим додатком дуже легко та вигідно. Спробуйте прямо зараз, встановивши «Watsons Ukraine» на ваш смартфон під керівництвом iOS або Android з офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange