Dropbox

Dropbox — хмарне сховище та додаток для спільної роботи над файлами. Його відмінність від Google Диску в більш лаконічному та сучасному інтерфейсі. Основні функції такі самі, але відмінності є. Про них і поговоримо.Чому у Dropbox зручно працювати?

Тут можна зберігати особисті та робочі документи. Файли можна створювати, завантажувати та ділитися з іншими людьми. Зручно, що це можуть бути не тільки користувачі: посилання для попереднього перегляду можна надіслати людині, яка не має облікового запису.

Синхронізація

Файли доступні з будь-якого пристрою. Наприклад, створюючи текстовий документ на ПК, ви можете продовжити роботу над ним на смартфоні. Зміни, які ви вносите на одному пристрої, синхронізуються з іншими.

У Дропбоксі можна створювати файли Word, Excel і Powerpoint онлайн. Вони зберігаються у сховищі.

Якщо ви звикли до інших інструментів, їх також можна підключити. Електронна пошта, Google Диск та інші – найпопулярніші програми синхронізуються з Дропбокс.

Доступ до файлів

Діліться документами з людьми, які не мають облікового запису Dropbox. Якщо потрібно презентувати нариси роботи або провести повноцінну презентацію, Дропбокс допоможе вам. Ділитись можна навіть великими файлами (від 5 ГБ).

Якщо людина має обліковий запис, ви можете спільно працювати над одними файлами.

Робота

Координуйте роботи команди, призначаючи адміністраторів та ставлячи завдання. Ви завжди бачите, чи приступала людина до роботи, і що саме вона робила. Також зручно коментувати та обговорювати документи прямо у файлі.

Створюючи текстові документи в Dropbox Paper, не турбуйтеся про місце. Воно ніколи не закінчується, оскільки розмір сховища для текстових документів безмежний.
Оновити або завантажити Dropbox з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange