Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader – це безкоштовна програма для відкриття файлів у форматі PDF. У ньому можна переглядати, підписувати та коментувати ПДФ-документи. Це стандартний додаток для таких файлів.
Цей додаток використовується на всіх мобільних пристроях незалежно від операційної системи, у тому числі на ПК. Коли ви встановите його на смартфон або планшет, зможете:

  • Переглядати документи прямо в поштовій скриньці, просто натискаючи на прикріплений документ.
  • Зможете змінювати формат для зручнішого читання: змінювати шрифт, збільшувати розмір (масштаб), користуватися рядком для швидкого пошуку вмісту.
  • Читати можна сторінка за сторінкою самостійно або використовувати автоматичну прокрутку.

Завантажити Adobe Acrobat Reader потрібно для більш продуктивної роботи. Перегляньте, які додаткові функції є в додатку.

Зручність роботи з PDF-документами

Коментарі та виноски

Наприклад, хтось складає вам комерційну пропозицію і ви працюєте над документом разом з іншою людиною. Увімкніть функцію «Записка» або використовуйте вбудовані інструменти малювання, щоб виділити певний шматок тексту. Після виділення ви можете надіслати окремі пункти на доопрацювання колезі чи виконавцю.

Електронний підпис

Завіряйте документи у програмі. Кожен користувач програми може підключити функцію підпису. Вона наноситься на документ автоматично та захищає його від підроблення.

Підписати документ можна лише в тому випадку, якщо у вас є мобільний пристрій із сенсорним відбитком пальця. Тільки після перевірки підпис з’являється у документі.

Завантажити Adobe Acrobat Reader варто для наступної функції.

Хмара для зберігання файлів

Ви можете завантажувати туди найважливіші файли та ділитися ними з іншими користувачами. Це швидше, ніж завантажувати їх на пристрій, а потім надсилати потрібним людям.

Також його можна використовувати як сховище для вашого особистого або корпоративного документообігу.

Особливості додатку

За замовчуванням воно прийнято як стандарт для перегляду такого вигляду файлів. На підтримку та розвиток функцій розробники витрачають мільйони доларів на рік – і це підтверджує велику кількість користувачів.
Щоб завантажити Adobe Acrobat Reader з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange