HeadHunter

Найкращі вакансії від відомого сайту з пошуку роботу HeadHunter у вашому смартфоні. Як знайти роботу мрії? Перегляньте пропозиції від роботодавців, коли вам зручно.
Мобільний телефон завжди під рукою, а значить, шанс знайти роботу теж. Ви можете стояти в черзі у банку, бути у громадському транспорті або пити каву у улюбленому кафе. Тепер не потрібно шукати роботу тільки за комп’ютером, коли є зручний мобільний додаток.

Завантаживши додаток, створіть своє резюме. Тепер виберіть країну, де потрібно знайти роботу. Доступно: Росія, Казахстан, Білорусь. Сьогодні на порталі зареєстровано понад 920 000 роботодавців. Вони пропонують роботу у всій Росії, і навіть території СНД.

Чому зручно користуватися мобільним додатком HeadHunter?

  • Вибирайте графік роботи. Позмінно, віддалено, вахта, гнучкий графік тощо.
  • Тут шукають людей не лише для офісної роботи, а й для інших спеціальностей. Якщо ви водій, наприклад, для вас є багато вакансій.
  • Пошук роботи на адресу. Введіть свою адресу, і система видасть усі доступні вакансії поблизу. Прикро, якщо ви пропустите роботу мрії всього в 10 хвилинах від будинку.
  • Студент без досвіду чи школяр? Бажаєте почати заробляти та будувати кар’єру? Вам також є місця. Виберіть відповідний фільтр та зв’яжіться зі своїм роботодавцем вже сьогодні.
  • Створіть резюме. Розкажіть про себе як фахівця: де ви працювали, що вмієте, чого досягли і чого хочете досягти. Пишіть правду.
  • Шукайте вакансії. Вкажіть розширені критерії пошуку: галузь, посаду, бажану зарплату, графік роботи.
  • Спілкуйтеся з роботодавцями безпосередньо. У деяких вакансії вони залишають свої контакти для швидкого зв’язку. Не гайте момент!

Оновити або завантажити HeadHunter з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange