Zula

Zula – альтернатива CS:GO чи просто ще один шутер? Це – безкоштовний розрахований на багато користувачів шутер від першої особи. Онлайн-бої, цікава історія та реалістична атмосфера.
Гра випущена в Туреччині і з першого погляду справді нагадує CS:GO. Тут є дві легендарні карти – Dust II та Inferno, які трохи перероблені під атмосферу цього проекту. Також є контейнери зі зброєю, ринок тощо. Решта досить сильно відрізняється від легендарної серії Counter-Strike.

Гра

У шутері найголовніше — доступна зброя та механіка її роботи. Тут все досить реалістичне, але при цьому немає хардкору. Перестрілки швидкі та легкі, і не напружують своєю складністю. Щоб згаяти час перед сном — саме те.

Ви не сплутаєте супротивника із союзником: всі гравці відзначені зрозуміло. Також немає такого, що у вас може прилетіти шалена куля, і ви навіть не зрозумієте, звідки і ким вона випущена. Особливості ігрової системи можна повністю освоїти за два вечори.

Зброя

Вибір – величезний. Тут майже 150 видів зброї, створеної на основі реальних прототипів. Воно доступне не відразу, а відкривається в міру проходження гри. Це додає до гри елемент RPG.

Ви отримуєте задоволення від розвитку, а це допомагає продовжувати гру, а не закидати її. Нагорода за терпіння – потужна зброя.

Сюжет

Можна вибрати одну з двох сторін: Zula – добрі найманці і Gladio – погані найманці. Вони воюють між собою на Близькому Сході. На кожній стороні є свої унікальні персонажі: зі своєю історією та навичками.
Усього є 16 персонажів. Зовнішній вигляд кожного можна підігнати під себе, використовуючи скіни.

Карти

Оскільки сюжет розгортається на Близькому Сході, карти виконані традиційної для цієї місцевості атмосфері. Ви побуваєте на вулицях Стамбула, Північному Іраку та інших відомих регіонах.

Перейдіть за посиланням нижче, щоб почати грати в Zula зараз!

Zula

Secured By miniOrange