Google Документи

Google Документи – це мобільний додаток від однойменного сервісу. Ви можете працювати з файлами на пристроях під керуванням операційних систем Android та iOS.
Тут можна створювати текстові документи та редагувати їх. Є можливість спільної роботи над одним файлом: ви можете поділитись ним з іншими користувачами, налаштувавши права доступу.

У цьому додатку можна не лише набирати текст, а й працювати з візуальною складовою. У вас є зручні засоби редагування. З ними можна оформити текст так, як потрібно: з абзацами, заголовками та підзаголовками, фотографіями. Також можна додавати малюнки, зображення та посилання.

Завантажити Google Документи на смартфон потрібно, щоб завжди бути в курсі останніх змін документа. Якщо ви працюєте над чимось з іншими людьми, сповіщення про зміни потрібні, щоб не пропустити важливе оновлення.

Використовуючи свій обліковий запис, ви можете авторизуватися через різні пристрої:

  • Смартфон
  • Планшет
  • Персональний комп’ютер (ноутбук)

Текст можна почати на одному пристрої, а продовжити на іншому. Це зручно, якщо ви працюєте не тільки в офісі чи вдома, а й у дорозі. Для роботи в дорозі є функція офлайн доступу. Можна змінювати текст, оскільки вони зберігаються в автономному режимі.

Зміни зберігаються автоматично. Якщо потрібно повернути попередню версію файлу, можна зайти в історію змін і «відкотити» їх.

Коротко про основні функції

  • Створення та редагування текстових файлів. Можна створити документ Word і перетворити його на Google™, і навпаки.
  • Встановити Google Документи на смартфон потрібні для оперативного доступу до змін. Можна відкрити файл та працювати над ним разом із колегами, а також коментувати роботу.
  • Текст зберігається автоматично – не потрібно постійно натискати на клавішу збереження. Це основна перевага хмарних сервісів перед стандартною програмою для роботи з текстом Microsoft Word.
  • У мобільному додатку є функція «Розширений пошук». З її допомогою ви можете доповнити текст корисними матеріалами: посиланнями, відео та картинками.
  • Документ, створений на одному пристрої, можна продовжити на іншому.

Сумісна праця

Налаштуйте права доступу, щоб відкрити доступ до документа іншому користувачеві. Усі люди, які працюють над текстом, можуть вносити правки та коментарі. Якщо ж потрібно, щоб одна людина могла лише коментувати — це також можна зробити.

Якщо потрібно, можна відновити попередні версії документа.

Робота без підключення до Інтернету

Вам потрібно завантажити Google Документи, якщо ви часто подорожуєте і працюєте в дорозі. У літаку чи поїзді, де немає мережі, все одно можна працювати з документом. Як тільки з’явиться інтернет, всі зміни будуть внесені автоматично.

А все, що ви написали, зберігається в автономному режимі – у спеціальному буфері програми.

Заощаджуйте час, використовуючи шаблони, щоб швидко створювати типові документи зі структурою.
Завантажити Google Документи безкоштовно можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange