Google Drive

Google Диск (Google Drive ™) – одне з найпопулярніших хмарних сховищ. Безкоштовно ви можете використати простір у 15 ГБ, а якщо потрібно більше — можна підключати недорогі місячні або річні тарифи.
Спеціальні програми для мобільних пристроїв на базі ОС Android™ та iOS мають ті ж функції, що і десктопна версія Google Диску. Але вони дають вам більше можливостей для роботи з документами в дорозі: можна вивчати файли, створювати та редагувати документи, а також ділитися ними з іншими людьми.

У розділі «Мій диск» ви отримуєте доступ до раніше створених та завантажених документів. Крім того, можна створити презентацію, таблицю або документ “з нуля”.

Прямо з вашого смартфона або планшета можна завантажувати файли прямо на Google Диск і відразу редагувати налаштування спільного доступу.

Інтерфейс мобільного додатка розроблений спеціально для сенсорних екранів, що дає можливість зручно користуватися основними функціями: завантаженням, переглядом, створенням та редактурою файлів.

  • У вас буде доступ до документів навіть без підключення до Інтернету, якщо їх завантажити на телефон. Це зручно в тому випадку, коли ви перебуваєте в дорозі, а підключення до Мережі відсутнє.
  • Можна обмінюватися файлами та документами за допомогою книги контактів. Крім того, люди можуть коментувати ваші файли та редагувати їх, якщо ви надасте до них доступ.
  • Функція розпізнавання тексту на фотографії та подальше його перетворення на текстовий документ.
  • Синхронізація між пристроями: якщо у вас є комп’ютер, планшет і смартфон, встановивши на мобільних пристроях Google Drive, ви матимете доступ до інформації, з якою працюєте на ПК.

Оновити або завантажити Google Drive з Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange