Повітряна тривога

«Повітряна тревога» – розроблена компанією Ajax Systems дозволяє отримувати оповіщення про загрозу у вашому регіоні, необхідність пройти у притулок, а також скасування повітряної тривоги.
Зверніть увагу, що для коректної роботи утиліти необхідно правильно виставити налаштування, а також мати безперебійне підключення до Інтернету. Такі мобільні оператори як lifecell, Kyivstar та Vodafone не знімають мегабайти за використання даної утиліти.

Чому варто вибрати додаток Повітряна тривога?

Критичні повідомлення

Що це означає? Навіть якщо смартфон перебуває на беззвучному або сплячому режимі, ви все одно отримаєте гучне повідомлення про повітряну тривогу та необхідність пройти у найближче укриття. Для цього надайте роздільну здатність у налаштуваннях пристрою.

Додаток розсилає повідомлення не лише про повітряну, а й про хімічну, техногенну та інші види загроз.

Крім цього, в одному з розділів самої утиліти ви можете налаштувати та закріпити повідомлення у рядку повідомлень. Це дуже зручно, щоб не заходити в саму програму, а просто глянути, чи спокійно в регіоні на даний момент.

Встановити «Повітряна тревога» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS

Як це працює?

Використовувати програму можна без реєстрації та вказівки вашої геолокації. Алгоритм роботи утиліти досить простий:

  • Оператор отримує звістку.
  • Інформація передається на пульт.
  • Застосунок автоматично розсилає попередження про загрозу користувачам, які вибрали відповідний регіон.
  • Як тільки оператор повідомить про відбій повітряної тривоги, відповідне повідомлення прийде всім користувачам.

У вас є можливість отримувати попередження про повітряну тривогу як загалом, у вашій області, так і в конкретному населеному пункті.

Інші особливості

При першому заході на головному екрані висвітиться список, в якому потрібно вибрати свою область та район. Надалі, на головній сторінці можна подивитися, відсутня повітряна тривога чи ні. Рекомендуємо завантажити «Повітряна тревога», щоб знати, коли варто пройти у притулок.

У вкладці корисне, є посилання на інформаційні статті, на кшталт перша медична допомога, допомога з пошуком житла і т.д. Також ви побачите актуальне посилання на карту повітряних тривог на всій території України.

Перейшовши в третій розділ, налаштування ви зможете відрегулювати гучність повідомлень, налаштувати голос, який сповіщає про відбій повітряної тривоги. Якщо потрібно, підключіть вібросигнал.
Щоб встановити застосунок «Повітряна тревога» з офіційного джерела Google Play або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Secured By miniOrange