Bank 3/4 Online

«Bank 3/4 Online» – це мобільний додаток, в якому ви можете скористатися послугами інтернет-банкінгу. Оплачуйте різні послуги та стежте за своїми витратами у смартфоні. Користуватися послугами банкінгу можна скрізь, де є підключення до Інтернету.
Завантажити програму «Bank 3/4 Online» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS. Усі послуги банку будуть доступні вам у режимі 24/7.

Чому варто вибрати програму «Bank 3/4 Online»

Функціональність

Утиліта виділяється серед конкурентів досить великою кількістю функціоналу. Наприклад, навіть якщо ви не авторизувалися в додатку, переглянути курс валют, прочитати останні новини про банк або прокласти маршрут до найближчого відділення ви зможете без перешкод.

Після авторизації ви отримаєте доступ до таких функцій:

  • платежі та перекази на інші карти та за реквізитами;
  • відкриття депозитів;
  • оплата комунальних послуг;
  • поповнення мобільного рахунку.

І багато іншого. Якщо ви вирішите встановити «Bank 3/4 Online» та стати клієнтом даного банку, то отримаєте не тільки вигідні умови для користування карткою, а й безліч корисних інструментів в одному додатку.

Безпека

Один із важливих аспектів, який цікавить користувачів, котрі бажають стати клієнтами банку – безпека даних. Для початку вам варто знати, що вся інформація про клієнтів надійно захищена і не підлягає розголошенню третім особам.

У будь-який момент користувач може заблокувати платіжну картку або встановити ліміт на операції. Використання лімітів допоможе обмежити витрати та попередить про небажані списання. Т

акож, для підтвердження дій з карткою, потрібно вводити одноразовий код-пароль, який надходить на номер телефону. А це означає, що без вашого відома ніхто не зможе зняти гроші з карти.

Інші можливості

Щоб клієнтам було комфортніше, розробники ввели до застосунку віджетну систему інтерфейсу. Так що, окрім інтуїтивно зрозумілого меню та лаконічного дизайну, користувачі зможуть налаштувати програму під свої потреби. Налаштуйте розташування кнопок та функцій так, як вам зручно.

Для того, щоб увійти в саму систему, ви можете зберегти свій логін і користуватися функцією Touch id, що дозволяє заощадити час і не вводити свої дані повторно.
Завантажити додаток «Bank 3/4 Online» та користуватися ним можна абсолютно безкоштовно. Щоб встановити його, з офіційного джерела Play Market або App Store перейдіть за потрібним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange