Tomb of the Mask

Tomb of the Mask – це аркада у 2D-форматі для мобільних пристроїв з операційною системою Android та iOS. Ви керуєте невеликим дослідником лабіринтів. У них чатує купа небезпек і пасток. Єдине, що вам допоможе тут – це власна спритність та винахідливість.
Щоб переміщати невеликого героя картою, потрібно керувати нею пальцем. Він рухатиметься у вказаному вами напрямку. Якщо його шляху зустрітися перешкода, він зупиниться. Вам потрібно знову провести пальцем, щоб запустити його в іншому напрямку.

Режими гри

Тут доступно два режими:

  • Аркада – ви рухаєтеся в лабіринті, і рано чи пізно загинете в пастці. Якщо пастки вдасться уникнути, героя затопить у воді, яка здіймається з низу екрану.
  • Проходження рівнів – завантажити Tomb of the Mask варто заради цього режиму. У ньому компактніші лабіринти, і пройти їх можна набагато швидше.

Графіка

Візуально гра зроблено у стилі нео-ретро. Для шанувальників «старої» графіки цей проект припаде до смаку. Розробники проекту надихали відеоігри для відомих комп’ютерів Spectrum. По суті, це раннер у стилі класичного і всім відомого Пакмана чи Маріо. Тут старий стиль зовні, але це технічно гра нового покоління.

Особливості

Завантажити Tomb of the Mask можна безкоштовно за посиланням нижче. Рекомендуємо встановити гру, а потім дочитати цей текст до кінця — ми поділимося цікавими особливостями.

  • Якщо ви знайдете в склепі стару маску, обов’язково заберіть її. Вона дозволяє рухатися по стіні вертикально.
  • Вертикальний тунель генерується постійно, тому перешкоди виникають випадковому порядку.
  • На дорозі на вас чекають пастки і противники – будьте обережні на своєму шляху. Проходьте місію за місією, щоб знаходити нові маски.
  • Вибирайте одного із 16 персонажів. Вони стають доступними в міру проходження гри.

Якщо ви любите аркади, то гра вам напевно сподобається. Але навіть якщо ви ще не знаєте, який жанр на мобільному пристрої вам підходить, рекомендуємо почати з цієї гри.
До речі, воно добре «вбиває» час далекою дорогою. Тому рекомендуємо завантажити Tomb of the Mask для дальньої поїздки чи пересування у громадському транспорті. Щоб грати в неї, вам не потрібне підключення до інтернету. Це також позбавляє вас від набридливої ​​реклами, якої багато в інших іграх.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange