NosTale

NosTale – це клієнтська ММОРПГ гра в стилі аніме. Гравцю потрібно переміщатися барвистими локаціями, досліджувати їх і знаходити скарби. Тут ви обов’язково зустрінетеся з монстрами, яких потрібно перемагати.Сюжет

Гра починається у старовинному селі Носвіль. З неї ви перенесетеся до старовинного храму, а потім розпочнеться війна. Її наслідки вам і треба усувати. Ви відразу ж вирушаєте у навколосвітню подорож різними світами, щоб досягти п’ятнадцятого рівня.

У цей момент вам потрібно вибрати роль персонажа, яку ви гратимете далі. Це може бути:

  • Лицар
  • Чарівник
  • Стрілець

Здається, що героїв мало і гратиме нудно? Ми рекомендуємо завантажити NosTale на ПК, дійти 15 рівня і вибрати будь-якого з трьох героїв, ви переконаєтеся, що це не так. У кожного героя є унікальні здібності та вміння, тому ви напевно зможете вибрати тип гри, який більше до вподоби.

Герої в NosTale

Лицар

Він відіграє роль танка. Його можна використовувати для того, щоб приймати на себе шкоду і відволікати супротивника від ваших союзників.

Чарівник

Добре стоїть у підтримці, завдаючи шкоди з боку. Його добре використовувати в парі з лицарем, поки той приймає на себе шкоду.

Стрілець

Тихий і непомітний, він може завдавати великої кількості втрат. Але так як у нього мало здоров’я, потрібно грати акуратно і не підставлятися під удари.

Особливості гри NosTale

Завантажити NosTale можна безкоштовно. Використовуйте цю нагоду, щоб випробувати цікаву особливість: містичні карти. Це цікава особливість проекту. Якщо ви освоїте одну з містичних карт, то отримаєте додаткову здатність – можливість керувати природною стихією.

Кожен бос або головний монстр у місії також має такі здібності. Наприклад, якщо противник має картку з вогнем, то вам потрібна картка з водою, щоб «гасити» його полум’я.

Режим PvE

Весь сюжет збудовано навколо місій. Потрібно виконувати різні завдання:

  • вбивати монстрів;
  • збирати речі;
  • спілкуватися із героями;
  • здобувати предмети та досвід.

На 90-му рівні відкриваються щоденні місії. Їх складно проходити, але вони дають великий дохід. Щоб виграти в них щось, вам знадобиться гарне спорядження та зброя.

Ще одна особливість гри NosTale – портали в інші всесвіти. Тут на вас чекають нестандартні завдання, за виконання яких можна отримати корисні речі.

Приручайте диких тварин, щоб вони допомагали вам у битвах – з їх допомогою виходить швидше формувати.

Режим PvP

Подобається боротися із реальними людьми? Тоді вирушайте на острів Глацерон – велику арену, де відбуваються бої між гільдіями. Вам потрібно битися з монстрами, а в кінці доведеться боротися з босом.

Команда, яка перша вбиває боса, отримує доступ до наступного підземелля. Тут на неї знову чекають монстри та боси, але після перемоги ви отримуєте багато призів, а також ігрову валюту.

Арена

У цьому режимі ви просто воюєте з іншими гравцями. Грати можна у форматах:

  • один на один;
  • два на два;
  • три на три чи більше.

Криголам

Суть проста: заморожуйте противників та отримуйте за це досвід, гроші та предмети.

Битва кристала

Режим масової битви: ви б’єте 15 на 15, а головне – всі герої будуть реальними гравцями. На наш погляд, для цього режиму варто встановити NosTale на ПК.

Втомилися від проходження місій та битв?

У вас є своя міні-країна. Її можна облаштувати так, як заманеться. Збудуйте будинок, виростіть сад та зробіть це місце найкращим для зустрічей з друзями!
Завантажити NosTale на ПК можна безкоштовно. Щоб встановити гру з офіційного джерела, перейдіть за посиланням нижче.

NosTale

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange