Likee

Додаток Likee трохи схожа на Snapchat, але з іншого боку кардинально відрізняється. У ньому можна знімати короткі відео (до 60 секунд), застосовуючи різні ефекти. Завантажити Likee можна як на iOS, так і на Android. Погляньмо, що ж у ньому є.
Ви можете додати до ролика:

  • Спецефекти
  • Маски
  • Музику

Створюйте відео прямо в додатку, редагуйте їх, а потім публікуйте в акаунтах своїх соціальних мереж, наприклад у Twitter, Facebook, Instagram та інших

Тут зібрано матеріал усіх користувачів застосунку, яких вже понад 10 мільйонів. Приєднуйтесь до них, створюючи унікальне відео!

Кожен день на вас чекають добірки забавних відеороликів: їх можна не тільки дивитися, а й скачувати на телефон.

Вбудований редактор відео в Likee

Тут є різні інструменти для того, щоб зробити відео смішним та кумедним. Лише спецефектів зібрано більше 300 штук. Також є каталог популярної музики, яку можна накладати на зображення. Є навіть класний 3D-ефект: ви зникаєте посередині ролика, а потім раптово з’являєтеся.

Таланти

У Likee можна зустріти творчість відомих вайнерів, і всіх, хто створює розважальні відео. Увімкніть функцію «Дует», щоб у парі з іншим користувачем створювати смішні ролики та ділитися ними з іншими людьми в Likee.

Все відео можна дивитися за категоріями: ТОП, нові та ін. Є розбивка по хештегах та країнах.

Магія музики

Технологія розпізнає музичний ритм і пропонує свою музику та спецефекти для вашого відео. Цей фільтр допомагає з’єднувати музику з ефектами, щоб отримати стильний та заводний відеоролик.

Всіх фільтрів не перерахувати, тому завантажуйте додаток Likee за посиланням нижче, і почніть знімати щось смішне!
Щоб зареєструватися в застосунку, можна увійти через облікові записи соціальних мереж. Це зручно, тому що потім в один клік можна поділитися результатом зйомки на своїй сторінці.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange