Snapchat

Завантажити Snapchat, другу за популярністю соціальну мережу у світі. Несподіваний факт? Її денна аудиторія більша, ніж у Twitter.
Напевно, ви скажете, що ніхто з ваших друзів не користується снепчатом. Швидше за все, це буде правдою. Найчастіше ним користуються в Америці. Понад 60% американців, яким від 13 до 38 років, використовують його щодня. У нас, на території СНД, він ще не прижився. Можливо, це незабаром станеться.

Основна фішка додатку Snapchat

Це фотографії та короткі відео, які самознищуються. Ваше листування зникає через 10 секунд після відправлення. Чи є в цьому якийсь сенс? Скоріше ні, аніж nак. Але це прикольно. І тому основна аудиторія програми — молодь.

Snapchat створив нову культуру спілкування у мережі. Тут можна ділитися фотографіями, які б ви ніколи не відправили, — посоромилися. Фотографії та відео з вечірки, розкута поведінка і т.д. Так, тут можна робити скріншот. Але як тільки ваш співрозмовник зробить це, ви одразу отримаєте повідомлення від застосунку. Він напише, хто саме зробив скріншот.

Можна вказати, через скільки секунд ваше повідомлення має видалитись. Можна вибрати інтервал від 1 до 10 секунд.

На фотографію або відео можна додати малюнок, анімацію чи маски. Коли вмикається фронтальна камера, і ви записуєте повідомлення, є функція накладання фільтрів та стікерів.

Це непогана альтернатива Skype: немає зайвих елементів на екрані, а якість зв’язку хороша. Через Snapchat можна робити відеодзвінки.

Снепчат не для ділового спілкування. Тут можна весело провести час із друзями, якщо ви знаходитесь у різних місцях. Показуйте справжнього себе: відправляйте смішні селфі, ділиться моментами з життя, фотографуйте їжу та знімайте кумедні відео. Саме для цього потрібна ця соціальна мережа.
Завантажити Snapchat безкоштовно з Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

    

Secured By miniOrange