InShot

InShot відео редактор і фото музика це мобільний додаток для редагування фотографій та монтування відео. Програмою можна скористатися безкоштовно.
Коли ви створюєте своє відео через такі програми, деякі з них додають свій водяний знак. Тут можна створити відео без водяного знака.

Основні функції InShot

Монтаж відео на смартфоні або планшеті

Завантажити «Відео редактор і фото Музика – InShot» можна на iOS та Android. Знімайте відео на свій пристрій, а потім створіть шедевр для соцмереж. Ви можете:

  • Обрізати відео
  • Об’єднати в один ролик кілька відео
  • Повернути, прискорити чи сповільнити

Додаткові ефекти

  • Розмиття фону
  • Фільтри кольорів
  • Накладення тексту, емоджі, стікерів

У цьому редакторі можна створювати ролики для різних соціальних мереж: ТікТок, Фейсбук, Інстаграм, ВКонтакті та інших.

Редагування фотографій

Можна також інсталювати InShot для редагування фотографій. Використовуйте колірні фільтри, щоб надати фотокартці відповідний настрій. У ручному режимі є можливість тонкого налаштування: насиченість, яскравість, контраст, теплоту кадру та інше.

Зручно, що можна вибрати одну з найпопулярніших орієнтацій фотографії: 4:5, 2:3 і т.д. Ви можете зробити фотографію під будь-який формат у потрібну соцмережу.

Накладення музики на відео

Можна додати як свій трек, так і рекомендовані із колекції InShot. Для музики є окремий редактор: ви можете налаштувати згасання, регулювання гучності та інші параметри. Всі ці функції допомагають створити відео буквально за 10-15 хвилин, залежно від його довжини.

Нарізка відеофайлів

З одного відео можна зробити кілька файлів. Вирізати можна будь-де. Зручно, що можна обрізати не лише по таймінгу, а й по орієнтації: зверху, знизу чи збоку кадру.

Конвертер відео

Завантажити «Відео редактор і фото Музика — InShot» можна конвертувати відео з одного формату в інший. При цьому програма допоможе покращити початкову якість конвертованого файлу. Поділитися створеним роликом можна не виходячи із програми.

Якщо ви часто знімаєте відео та публікуєте їх у соціальних мережах, то ця програма заощадить час на створення класних роликів. Знімайте, редагуйте та конвертуйте в одному додатку. Спробуйте зараз!
Щоб скачати InShot з Play Market або App Store безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange