Booking.com

Booking найпопулярніший додаток для мобільних пристроїв, в якому можна забронювати житло. Щохвилини тут бронюється кілька сотень готелів, квартир та будинків. Поспішайте, бо охочих багато!
Знаходьте варіанти житла для різних цілей. Ділова поїздка, відпустка або просто ночівля – незалежно від ситуації, ви знайдете, де розміститися.

Як працює Booking?

Щоб забронювати готель, потрібно два-три кліки. Налаштуйте фільтри, щоб вибрати відповідний тип нерухомості; виберіть варіант, що сподобався, і натисніть на кнопку «Забронювати». Бронь у більшості випадків безкоштовна: не потрібно вносити передоплату або відшкодовувати збитки, якщо ви відмовитеся від бронювання.

Переваги

  • У Booking.com більше 1.5 мільйонів варіантів розміщення: від готелів до хостелів.
  • Якщо ви їдете в подорож, і хочете жити біля якоїсь пам’ятки, просто введіть її назву.
  • Зручні фільтри для пошуку. Їх можна налаштувати під ваші вимоги: кількість кімнат, умови проживання, вартість, розташування, наявність Інтернету і т.д.
  • Бронювати можна за кілька годин до заселення. Головне, щоб були місця.

Щоб зареєструватися, вкажіть адресу електронної пошти. Якщо у вас вже є обліковий запис — дані синхронізуються. Тому можна розпочинати пошук на одному пристрої, а продовжувати на іншому.

Керувати бронюванням можна на ходу. Зайдіть у додаток Booking і скасуйте її, якщо не встигаєте у призначений час заселення. Якщо у вас затримали рейс, завжди можна швидко знайти інший варіант розміщення.

Якщо ж вам не хочеться їхати з готелю чи квартири – додайте собі ще кілька днів. Просто зайдіть у додаток, щоб продовжити бронювання.
Завантажити Booking.com з Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange