Twitter

Діліться своїми думками, ідеями та враженнями з іншими людьми. Twitter — найкращий інструмент для того, щоб висловити свої думки та донести їх до великої кількості людей. Збирайте навколо себе думаючих, адекватних людей та обмінюйтесь коментарями.
І робити це зручніше з мобільного пристрою, звичайно. Твіттер — це зручний додаток, в якому можна швидко написати та опублікувати пост. Вам необов’язково сидіти за комп’ютером: спілкуватися з іншими можна зі смартфона або планшета.

Завантажити Twitter можна абсолютно безкоштовно на Play Market та App Store

Ця соціальна мережа є однією з найбільших у світі, тому розробники створили мобільну платформу. Для активних користувачів Твіттера це зручне рішення, за допомогою якого вони на зв’язку зі своєю аудиторією 24/7.

Можливості мобільного додатка Twitter

Спілкуйтеся з передплатниками в будь-якій точці світу, а про зручність подбати про мобільний додаток. Тут можна читати актуальні новини, стежити за повідомленнями друзів, коментувати публікації інших людей.

Синхронізація у програмі автоматична, тому вам не потрібно постійно оновлювати сторінку, щоб побачити останні оновлення стрічки. Програма має ті ж функції, що й веб-версія ресурсу.

Основні функції

  • Можна написати короткий твіт і висловити свої думки чи емоційний стан
  • Особисті розмови з користувачами: використовуйте внутрішній чат
  • Можна завантажувати в стрічку короткі відеоролики або анімації
  • Переглядайте стрічку новин у реальному часі – вона оновлюється автоматично, і ви цього навіть не помітите
  • Спілкуйтеся з друзями та іншими користувачами в режимі реального часу: обмінюйтесь фотографіями, відеороликами та картинками
  • Отримуйте на смартфон повідомлення про місцеві новини, погоду та ситуацію на дорогах

У Twitter відбуваються словесні суперечки між знаменитими людьми: бізнесменами, політиками та зірками. Найактуальніші новини найчастіше з’являються саме тут, а потім транслюються ЗМІ. Якщо ви хочете дізнаватися про все першим, підписуйтесь на цікавих людей і стежте за їх публікаціями.

Додатково можна налаштувати повідомлення, щоб дізнатися, хто почав читати або схвалив ваш запис. Як тільки вас згадають у твіті, на смартфон прийде пуш-повідомлення. Залишити коментар можна буде прямо в шторці повідомлень.
Переходьте на Play Market і App Store завантажуйте додаток Твіттер прямо зараз!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange