Signal

Signal – приватний месенджер, який створений для спілкування та листування з іншими людьми. Обмінюйтесь повідомленнями, організовуйте відео зустрічі зі своїми близькими.
Удосконалена технологія захисту конфіденційності завжди увімкнена, тому ви можете без побоювання ділитися секретною інформацією з потрібними людьми.

Приватність не є окремим режимом. Так влаштовано роботу Signal: тепер кожне ваше повідомлення знаходиться під постійним захистом.

Завантажити додаток Signal – приватний месенджер можна на будь-який ваш пристрій.

Переваги та особливості застосунку Signal

Відсутність реєстрації

Додаток використовує лише ваш номер телефону. Це дає доступ до всіх контактів, і дає можливість швидше знайти потрібного співрозмовника. Тим, хто вже встановив застосунок, ви зможете відразу написати або зателефонувати. А тих, хто залишився без цієї програми, ви зможете запросити самостійно.

Швидкість

Завжди мріяли про миттєву доставку повідомлень? Чудова новина: месенджер Signal був створений саме для вас! Навіть у найбільш обмежених умовах повідомлення буквально відлетять до вашого співрозмовника.

Окрім функції обміну повідомленнями, голосові дзвінки також доступні. Незалежно від відстані між користувачами, якість звуку залишається кришталево чистою.

Свобода

Набридла нескінченна реклама у додатках? Вона заважає працювати, спливає в невідповідний момент? Сигнал – це комерційний продукт, де повністю відсутня реклама. Повна відсутність рекламних роликів. Жодних трекерів. Встановлюйте застосунок Signal – приватний месенджер і переконайтеся в цьому прямо зараз.

Зниклі повідомлення

Кожен стикався з такою ситуацією, коли непотрібне повідомлення вийшло лише у вас. Розробники пофіксували цю проблему та додали функціонал «зниклі повідомлення». В чому суть? Після закінчення заданого вами часу повідомлення зникає абсолютно у всіх учасників чату. Зручно? Так! Важко? Абсолютно ні!

Біометрична ідентифікація

Всі чати та інформація буде доступна лише вам. Сміливо можете залишати розблокований телефон, до месенджера Signal ніхто не потрапить. Для цього увімкніть розпізнавання обличчя або відбитка пальця в налаштуваннях додатку.
Завантажуйте додаток Signal – приватний месенджер з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче, і будьте завжди на зв’язку зі своїми близькими.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange