TikTok

TikTok — це мобільний додаток-сервіс, який поєднує функції караоке і відео. Ним уже користується 500 мільйонів людей. З’явилося воно у 2016 році у Китаї під назвою Douyin. Через деякий час його перейменували і додали в Google Play Market та App Store.
Це велика відеоспільнота, де люди викладають смішні відеоролики. Основна аудиторія додатку – підлітки та молоді люди від 13 до 19 років. Вони записують ролики і діляться ними один з одним, сподіваючись зробити їх «вірусними».

Як користуватись ТікТок?

Завантажити Тік Ток можна за посиланням наприкінці цієї статті. Після встановлення, ви заходите у додаток і вам запропонують стандартні варіанти авторизації:

До речі: можна не проходити реєстрацію, якщо ви хочете тільки переглянути відео, які зараз у тренді. Для повноцінної роботи програми реєстрація є обов’язковою.

Після авторизації можна налаштувати обліковий запис: систему оповіщень, конфіденційність та інше. Можна синхронізувати контакти з телефонної книги з додатком — ви побачите, хто зі знайомих користується ним.

Інтерфейс

Відразу ж можна перейти на вкладку «Рекомендоване» та переглянути відео, які у тренді. Тут є ролики, у яких зараз найбільше лайків.

Якщо ви синхронізували контакти, потім потрапляєте на головний екран. На ньому і знаходиться панель управління:

  • «Додому» — натиснувши на неї, ви потрапляєте у стрічку зі своїми підписками та актуальними відео
  • “Пошук” – потрапивши в рядок пошуку, можна знайти музику, теги або користувачів
  • Кнопочка зі знаком «+» – натискаючи на неї, можна зняти або додати відео
  • Іконки «Повідомлення» та «Профіль» – після натискання на них відкриваються відповідні розділи. Ви можете спілкуватися з іншими користувачами, надсилаючи їм повідомлення. У профілі можна змінити аватарку, змінити ім’я та вибрати нік.

Завантажити TikTok тільки для того, щоб спілкуватися з іншими людьми – безглузда витівка. Тому нижче ми розповімо про основну функцію цього сервісу – записи коротких і смішних відео.

Як знімати відео в Тік Ток?

  • Щоб розпочати запис, натисніть на іконку з плюсом. Тут можна не лише записати його, а й завантажити ролик із внутрішньої пам’яті пристрою.
  • Після натискання на кнопку «Завантажити» відкривається галерея вашого смартфона. Виділити можна або один або кілька роликів.
  • Завантаживши відео, можна його редагувати: обрізати їх, вказувати час для початку та кінця відтворення.
  • Але найцікавіше починається згодом. На відео можна накласти музику, додати ефекти та фільтри. Ці функції допомагають створити ролик, який може бути цікавим для ваших друзів або передплатників.
  • Обов’язково додайте хештеги: вони допомагають іншим користувачам знаходити ваші ролики та збільшувати їхній рейтинг.

Встановити TikTok можна як для смартфонів на базі операційної системи iOS з App Store, так і на основі Android з Play Market.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange