Shazam

З кожним днем музики стає дедалі більше. Мабуть, зараз кожна людина бодай раз на день-два слухає радіо чи музику у соціальних мережах. Крім того, ми постійно дивимося відеоролики на YouTube та фільми, де також використовуються різні композиції.
Shazam – це додаток, який дає можливість знайти назву музичної композиції, яка випадково почута вами. Для цього потрібно зайти в додаток, натиснути на кнопку і буквально за 10 секундний уривок додаток знайде пісню, яку ви слухаєте прямо зараз.

Додаток працює на мобільних пристроях на базі операційних систем Android та iOS.

Корисні функції додатку Shazam

  • Знаходить як назву композиції, а й показує, якому офіційному ресурсі можна завантажити трек.
  • Якщо цей трек використовується в офіційному кліпі, ви також отримаєте посилання на сервіс YouTube або Vimeo, де і зберігається це відео.
  • Крім того, сюди впроваджено функції соціальної мережі, за допомогою яких ви можете ділитися з друзями музикою, що сподобалася, побачити їхню стрічку пошуку, а також ознайомитися з рейтингом найпопулярніших мелодій.
  • Доступна історія пошуку: якщо ви забули, як називається нещодавно знайдений трек, то це не проблема — завжди можна подивитися, що ви «шазаміли» або шукали в додатку.

Ще одна цікава особливість додатку: тепер ви можете дізнатися, яку музику «шам’ят» ваші улюблені виконавці.

Будьте в курсі новин музичного світу, використовуючи Shazam: відстежуйте чарти та найпопулярніші треки у тій чи іншій категорії. Слухайте композиції, які рекомендують друзі та додайте їх до свого облікового запису Spotify.

Важливо! Цей додаток повністю безкоштовний і не має платних версій. Все, що вам потрібно – встановити його на смартфон або планшет і насолоджуватися музикою.
Оновити або завантажити Shazam з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange