YouTube Music

Завантажте YouTube Music ™ – це альтернатива Google Play Music™, яка запрацювала влітку 2018 року. І одразу є питання: чому Google™ випустила конкурента своєму продукту? У цьому додатку трохи більше музики, оскільки вона додатково завантажується з YouTube™, куди її можуть додати користувачі. Також частина треків відтворюється з кліпами, але якщо є можливість, додаток намагається відтворювати музику без кліпу.
Назва застосунку чітко відображає суть – це YouTube, тільки музичний. Якщо ви часто дивитеся кліпи та слухаєте музику тут, то ця програма створена для вас. Встановити його можуть користувачі операційної системи Android™, так і iOS.

Як працює YouTube Music?

Встановивши додаток за посиланням нижче, відкрийте її. Відразу ж ви потрапите на головний екран, де потрібно пройти авторизацію через Google. Перші два місяці за передплату грошей не беруть, а починаючи з третього потрібно платити по 169 гривень за місяць користування сервісом.

Підписку доведеться оформити, якщо ви захочете слухати музику на фоні. Без неї вона просто не відтворюватиметься. Окрім фонового прослуховування, платна підписка дає можливість завантажувати треки на смартфон та слухати їх офлайн.

Наступний етап – «навчання» додатку вашим музичним уподобанням. Позначте виконавців у колах, які вам подобається, щоб у майбутньому отримувати рекомендації. Після того, як ви відзначили одне коло, з’являється ще кілька схожих.

Після налаштування ви потрапляєте на вкладку “Головна”. Тут зібрані трендові кліпи та треки, новинки, тематичні добірки та інше. Як пишуть розробники, згодом ці добірки підлаштовуватимуться під ваш смак.

Є корисна вкладка “Бібліотека”. Тут зібрані ваші плейлисти та весь контент, з яким ви взаємодіяли.
Завантажуйте мобільний додаток YouTube Music прямо зараз – переходьте за посиланням нижче!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange