Stalker Online

Stalker Online – це онлайн гра в жанрі RPG. Гравець потрапляє до Зони відчуження після повторного вибуху на ЧАЕС. Тут потрібно виконувати завдання, прокачувати навички героя, знаходити спорядження та спілкуватися з іншими гравцями.Подорож по Зоні

Ця гра близька геймерам із СНД. Багато хто грав у десктопну версію гри 2007 року і, напевно, чекав продовження. З 2013 року є альтернатива – онлайн версія популярної саги про Зону.

По суті, це симулятор життя (хоча швидше виживання) у чорнобильській зоні відчуження. Розробники створили унікальний світ, який має схожі риси з S.T.A.L.K.E.R, але все ж таки сильно відрізняється.

Вам належить не просто екскурсія Чорнобильською АЕС та зоною навколо неї, а дослідження величезного світу, ураженого радіацією.

Наголос у сюжеті зроблено на:

  • Місцевий колорит: персонажі, манера спілкування та стиль життя
  • Атмосфера: погода, пейзажі та доречний музичний супровід
  • Виживання персонажа у важких умовах: проходити квести іноді важко, але цікаво: а що далі?

Атмосфера в Stalker-Online

Вона звична для всіх, хто народився та живе у пострадянському місті. Занедбані будинки, радянські іржаві автомобілі, болота та ліси — виживати тут одне задоволення. Під час гри забуваєш, що перебуваєш у вигаданому, а не реальному світі.

Квести та мета гри

У Stalker-Online немає однієї мети, як у будь-якій ММОРПГ грі. Потрібно проходити квести, добувати запаси та спорядження. За отримані гроші і предмети, що випадають з мобів, ви покращуєте персонажа.

Спілкуйтеся з іншими гравцями, щоб швидше проходити квести. Важливо бути напоготові: зрадити можуть будь-якої миті.

Виживання

Щоб персонаж жив, йому потрібно їсти та пити воду. У грі це наближено до реальності. Не можна просто взяти та з’їсти сире м’ясо кабана – спочатку його потрібно приготувати.

Остаточної смерті у Stalker Online немає, але якщо персонаж помер, то ви повертаєтеся до крайньої точки збереження.

Перебуваючи поруч із радіацією, хітпоінти здоров’я буквально тануть на очах. Легке радіаційне опромінення можна зняти за допомогою таблеток, але від серйозніших герой помре.

Персонаж

Його потрібно постійно прокачувати. Є три види перків:

  • Бій – підвищують влучність при стрільбі зі зброї.
  • Виживання – пов’язані з видобутком їжі та здоров’ям.
  • Підтримка – удачі, медицина та інші менш важливі навички.
Регулярні поновлення

Розробники постійно додають оновлення: гра стає кращою та залучає нових гравців. Щоб почати грати в Stalker Online, переходьте за посиланням та реєструйтесь безкоштовно!

Stalker Online

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange