eBay

eBay – популярний сайт тепер у смартфоні! Встановлюйте програму, щоб купити потрібну річ у будь-якій точці світу. Вибирайте товари за допомогою фільтрів та замовляйте прямо зараз!
Мобільний додаток eBay допомагає купити товар, якщо у вас під рукою лише смартфон чи планшет. Навіть якщо ви знаходитесь не біля комп’ютера, можна швидко знайти продукт та замовити доставку в будь-яку точку світу.

Основна фішка цього додатку – аукціони. У них можна брати участь та скидати ціни, щоб купити товар за вигідною ціною. Це зручно, якщо ви доглянули собі корисну річ, а її ціна була завищеною.

Особливості мобільного додатка eBay

  • Ексклюзивні товари з усього світу, які можна придбати на аукціоні. Беріть участь у торгах, щоб отримати адекватну ціну
  • Створюйте добірки з улюблених магазинів, додавши їх до «Вибраного». Як тільки в них будуть нові надходження, ви отримуєте пуш-повідомлення на смартфон
  • Можна дивитися, в якому статусі знаходиться ваше замовлення

Категорії товарів

  • Автомобілі.

Якщо вам потрібно купити спорядження для автомобільної подорожі, запчастини для автомобіля або аксесуари, заходьте в категорію «Автомобілі» та вибирайте потрібні товари.

  • Одяг і взуття.

Тут є все для чоловіків, жінок та дітей. Сотні магазинів пропонують асортименти на будь-який смак. Ціни на речі також різні: від лоукосту до речей преміум-класу. Вибирайте аукціони для участі, щоб купити дорогі речі за зниженою ціною.

  • Будинок, сад та город.

Бажаєте заощадити гроші на послугах дизайнера? Тоді самостійно вибирайте товари для дому та саду, якими прикрасите своє житло та зробите його функціональним.

  • Рідкісні товари.

Колекціонуєте антикваріат та рідкісні речі? Тоді заходьте до цього розділу та вибирайте те, що вам потрібно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange