Kingdom Under Fire 2

Kingdom Under Fire 2 – онлайн гра відразу в трьох стилях. Це один із проектів, який поєднав у собі риси RPG, онлайн стратегії та екшену. У хорошому розумінні гра вийшла темна, жорстока і погана — атмосфера передається дуже добре, коли починаєш грати.Ключові особливості Kingdom Under Fire 2

Бойова система

Ви керуєте героєм, який бореться проти ворожої армії. Реалізація бойової системи виконана з увагою до деталей: у кожного роду свої особливості ведення бою, які потрібно враховувати. Від рішень гравця безпосередньо залежить те, чи виграє його армія, чи програє.

Кожен юніт виконує певну мету:

  • гармати руйнують стіни замків;
  • списоносці стоять на самому початку армії, захищаючи її від ворожих атак;
  • лучники стоять ззаду, «поливаючи» ворогів градом зі стріл.

Нічого складного немає, але перед початком бою треба розібратися, хто й за що відповідає. Розуміючи слабкі та сильні сторони, буде простіше створити стратегію атаки та захисту.

Величезна територія

На ній проходять барвисті та масштабні битви, але також вона потрібна для досліджень. По карті можна тинятися одному або ж захопити з собою невеликий загін зі свого війська.

Персонажі

У Kingdom Under Fire 2 три фракції:

  • Люди.
  • Темний легіон.
  • Енкаблосс.

Кожна з них має особливості у системі бою та розвитку. Прочитати про переваги фракції можна на початку, одразу після реєстрації облікового запису. В одній фракції близько ста юнітів, а самі фракції сильно відрізняються одна від одної.

Є режим, де можна проходити глобальні битви. Це найцікавіша частина у грі, бо тут потрібно планувати стратегію.

Оптимізація гри під старі комп’ютери

Розробники зробили так, щоб навіть на старих комп’ютерах можна було грати без просадок ФПС. Місцями графіка не відповідає 2020 році, але це можна пробачити завдяки добрій оптимізації.

Локації

Вони створені так, щоб гравцям було цікаво битися один з одним за володіння різними локаціями. Кожен гравець за спиною матиме невелику армію, до якої входять гармати, облогові знаряддя, різні види юнітів. Вам потрібно буде розмістити військо на невеликій території, зайнявши зручну для бою позицію.

Щоб виграти, потрібно вивчити характеристики кожного юніту, гармати та гармати. Так ви зможете створити стратегію та план атаки.
А ви готові вивчити понад сотню видів військ? Тоді переходьте за посиланням, щоб почати грати в Kingdom Under Fire 2 зараз!

Kingdom Under Fire 2

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange