Wise

Wise додаток, який використовують для переказу грошей по всьому світу. Понад 10 мільйонів користувачів, компанія обслуговує понад 80 країн світу. Конвертуйте гроші в потрібну валюту, відправляйте в іншу країну та оплачуйте покупки у будь-якій частині земної кулі без проблем.Особливості Wise

Компанія спеціалізується на відправленні грошей практично в будь-яку частину світу, при цьому відсоткова ставка на послуги приблизно в 8 разів дешевша за кращі банки Британії.

Більшість міжнародних переказів проходять не більше ніж за годину, тоді як в інших банках та організаціях це може тривати більше тижня.

Всі перекази захищені двохфазною автентифікацією, тому ваші гроші повністю захищені.

Використання

Для початку вам необхідно зареєструватись у додатку. Для цього достатньо ввести вашу електронну пошту, пароль та номер мобільного телефону.

Після цього ви потрапляєте на особистий кабінет, де в налаштуваннях вам необхідно завершити реєстрацію та додати ваші особисті дані.

Відкриття рахунку

Для відкриття рахунку у сервісі вам потрібно вибрати цю функцію та вибрати валюту, на яку ви хотіли відкрити рахунок. У додатку доступно понад 50 валют світу. Далі активуйте рахунок.

Щоб це зробити, вам потрібно на цей рахунок переказати вказану суму. Ці гроші нікуди не списуються, а залишаються на вашому рахунку і ви можете їх у будь-який момент вивести на будь-яку картку будь-якого банку.

Конвертація

У додатку ви можете свої гроші переказати на будь-який валютний рахунок. Конвертація відбувається у додатку, і курс береться з офіційних даних національного банку необхідної вам країни.

Курс часто на 100 відсотків відповідає реальному курсу банку і навіть може бути трохи вищим. Завдяки цьому ви не тільки не втратите купу грошей на комісію, а й можете отримати більше.

При цьому комісія за конвертацію в рази менша, ніж в обмінних пунктах або банках. Плюс додаток дає знижку для тих, хто нещодавно зареєструвався.

Валютний рахунок

Ви можете відкрити свій рахунок в будь-якій іншій країні світу, і він буде працювати. Ви можете отримувати гроші з цього приводу та виводити їх на карти або конвертувати в іншу валюту.

Всі дії з Wise регламентуються та контролюються FCA – управління фінансового регулювання Британії.

Сервіс підтримує всі платіжні системи та операційні системи iOS та Android.
Завантажити програму ви можете за посиланням нижче з офіційних ресурсів Play Market, а також App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange